آموزش های رایگان اینستاگرام

instagram

ایمیل های مشکوک اینستاگرام

ایمیل های مشکوک اینستاگرام

ایمیل های مشکوک اینستاگرام

بازار کلاهبرداری خیلی داغ است  . مراقب افرادی که به قصد فروش یک پیج اینستاگرام به چند نفر در یک زمان دارند باشید .  حتی افرادی هستند که با یک اکانت برای خود میلیونی درآمد کسب میکنند . حال شیوه کلاهبرداری آنها ممکن است با گرفتن پول و ندادن پسورد اکانت اینستاگرام باشد و یا اینکه مدتی بعد از فروش پیج با روش هایی حساب خود را بازمیگردانند . پارس کمره در اینجا به شما آموزش میدهد که  بعد از خرید اینستاگرام باید چه کارهایی انجام دهید و چه کارهایی انجام ندهید . پس همراه ما باشید با نکات بعد از خرید اینستاگرام و اطلاعات مفیدی درباره ایمیل های مشکوک اینستاگرام

خرید و فروش اکانت اینستاگرام با امنیت کامل
ایمیل های مشکوک اینستاگرام

کارهای بعد از خرید اینستاگرام

گاها اگر فروشنده قصد کلاهبردای داشته باشد ممکن است شما زیر یک دقیقه زمان داشته باشید تا پروتکل های امنیتی اینستاگرام را رعایت کنید . پس از این بابت نگران نباشید چرا که ما آنچه که لازم است  را برای امن کردن پیج اینستاگرام خریداری شده به شما میگوییم . اگر شما یک پیج خریداری کردید  میخواهید بدانید نکات بعد از خرید اینستاگرام که پیج را کاملا امن میکند چیست تنها کافیست مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید

 • اگر تاییدیه دو مرحله ای روشن است آن را خاموش کنید
 • سریعا به بخش تغییر رمز عبور بروید و پسورد را عوض کنید
 • سپس ایمیل و شماره تماس پیج را عوض کنید
 • همچنین بدون وقفه آیدی پیج را عوض کنید
 • صندوق ورودی ایمیل خود را خالی کنید و در صورت مشاهده ایمیل های مشکوش اینستاگرام که نمونه آن در تصویر  روبرو آمده است سریعا حساب کاربری را به حالت دیسیبل قرار دهید
 • تاییدیه دو مرحله ای را روش تلفن همراه خود روشن کنید
 • و در نهایت مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که آدرس ایمیل را به ایمیل سوم خود تغییر دهید . (  دلیل این مورد در پاراگراف زیر )
خرید فالوور ارزان اینستاگرام

چرا باید  ایمیل اینستاگرام را تغییر دهیم ؟

ایمیلی که روی پروفایل شما در  حساب کاربری اینستاگرام است نشان دهنده مالکیت حساب شماست . پس بدانید که در خصوص نکات بعد از خرید اینستاگرام سریعا باید آن را تغییر دهید تا مالکیت شخص قبلی حذف گردد . ( تلاش بر این باشد که حساب کاربری را با ایمیل اولیه خریداری کنید و پسورد ایمیل را تغییر دهید  و ایمیل را روی یک ایمیل مادر ریکاوری کنید  )

اما اینکه چرا باید ایمیل را به ایمیل سوم خود تغییر دهیم یک امیری تجربی است  . وقتی شما ایمیل فروشنده را به ایمیل خود انتقال میدهید یک پیام به ایمیل اولیه او ارسال میشود و اطلاع میدهد که ایمیل شما به چه آدرس ایمیلی تغییر یافته است . همین نمایش آدرس ایمیل موجب میشود که فروشنده بتواند مجددا دسترسی های لازم برای بازگردانی حساب اینستاگرام را به دست بیاورد . شما با تغییر ایمیل به ایمیل سوم ، آدرس ایمیل جدید را از فروشنده مخفی میکنید .

ایمیل های مشکوک اینستاگرام

همانطورک ه در تصویر بالا میبینید ما بدون اینکه ورود ناموفقی داشته باشید یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کرده ایم که حاوی یک ورد نا موفق است . بدانید که این کار کار فروشنده و یا شخص دیگری است که با داشتن پسورد اینستاگرام یا راه هایی که از درخواست کمک به اینستاگرام مرتبط است قصد ورود به پیج اینستاگرام شما دارد .

 • به محض دریافت پیام پسورد پیج را عوض کنید
 • سریعا پیج را به مدت دو روز به حالت دیسیبل بگذارید
 •  و بدانید پسوردی که برای پیج تعیین میکنید باید بالای  کارکتر باشد
برندینگ در شبکه های مجازی

تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی

تبلیغات و برندینگ

خدمات تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی

اگر نگاهی به فضای مجازی کنیم به وضوح میبینیم بیشترین تبلیغات بعد از رسانه های ملی ، مرتبط با فضای مجازی میباشد . به طوری که در آینده ای نه چندان دور رتبه اول تبلیغات را شبکه ای اجتماعی همچون اینستاگرام از آن خود میکند . ما یک ارزیابی کلی از بزرگترین کسب و کارها کرده ایم و تجزیه تحلیل بردنهای بزرگ دنیا را اینگونه برآورده کرده ایم که اگر کسی در نتایج جستجو نباشد بین رقبای خود بازنده است . حال دیگر اهمیتی ندارد که چه میزان سرمایه ای جهت راه اندازی و توسعه کسب و کار در نظر گرفته است . برندینگ شما نیاز به  تبلیغات روزمره و بروز شده با جددیترین رسانه ها را دارد . اما اگر توانایی پرداخت هزینه های سنگین را ندارید چرا تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی  را پیش نبرید که ارزانترین  و موثرترین روش تبلیغات است ؟!!! همراه تیم پارس کمره باشید با تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی اینستاگرام ، تلگرام و لیندکین

خرید و فروش پیج اینستاگرام

برندینگ در شبکه های مجازی

مزایای تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی

ما اغلب دنبال یک ترافیک میگردیم تا بتوانیم کاربران واقعی را پیدا کنیم . برای دریافت یک ترافیک خوب باید به دنبال محیطی بگردیم که حضور  مردم روزانه در آنجا پر رنگ تر باشد . طبیعتا بهترین گزینه برای کسب و کار شبکه های مجازی است . حال بین این شبکه های ا تبلیغات در اینستاگرام یک گزینه کاملا اثبات شده و قابل اعتماد است . هر چقدر در اینستاگرام فعال تر باشید هم از نظر کاربران و هم از نظر الگوریتم اینستاگرام بهتر دیده میشوید . با تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی  اینستاگرام از گزینه های زیر برخوردار خواهید شد  :

 • محیط تبلیغات شما کاملا متعلق به شماست
 • تبلیغات در این شبکه کاملا رایگان است
 • دیزاین این فضای مجازی کاملا آماده بکار است و مانند وبسایت نیاز به طراحی ندارد
 • امنیت آن بسیار بالا و قابل اعتماد است

بهترین تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی

قبل از اینکه پروژه ای در شبکه های اجتماعی جهت برندینگ راه اندازی کنیم باید به برخی نکات مهم توجه کنیم تا در روند تبلیغات از نتیجه گیری خوبی برخوردار شده و با شکست تبلیغاتی مواجه نشویم . ما مستقیم به سراغ پر مخاطبترین شکبه اجتماعی یعنی اینستاگرام رفته و سپس به سایر شبکه های مجازی میپردازیم .  فعالیت در اینستاگرام و تبلیغات و برندینگ در این شبکه باید فاکتورهای سئو را رعایت کند . فاکتورهایی از قبیل :

محتوا نویسی با کیفیت

استخدام بلاگر برای حساب کاربری

فعالیت مداوم بدون وقفه  و مفید

استخدام ادمین اینستاگرام

تبلیغات اسپانسری با رعایت فیلترینگ درست

پشتیبانی کامل حساب کاربری

محتوا نویسی با کیفیت

مهمترین فاکتور  تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی اینستاگرام تولدی محتوا میباشد . همانطور که در پشتیبانی و بهینه سازی وبسایت ما نیاز به رعایت فاکتور محتوانویسی در سئو داریم اینجا نیست مهمترین بخش کار ما برای بهینه سازی حساب کاربری تولید محتوای با کیفیت میباشد . اما این تولید محتوا شامل چیست ؟ ما به کلیه محتوای لازم برای حساب کاربری و برندینگ شما خواهیم پرداخت  :

 1. محتوای تصویری

 • بنرهای تبلیغاتی  ، بنرهای مناسبی ، سرگرمی ، اخبار  و حواشی خبرها و….
 • تیزرهای تبلیغاتی ، کلیپ های سرگرم کننده ، کلیپ های حوادث و …..

    2. محتوای متنی

 •  محتوای متنی کپشن های مفید برای پست های اینستاگرام
 • استفاده از هشتگ های کاربردی و مرتبط در پست
 • تگ کردن افراد دیگر به منظور فراخوانی
 • استفاده از ابزارک های کاربردی در استوری ها از قبیل پرسش ها ، کویزها و….

تبلیغات در  اینستاگرام

شما هر چقدر که بتوانید محتوای خلاقانه ای در حساب کاربری اینستاگرام خود تولید کنید  نیاز به جذب مخاطبانی دارید که در حالت عادی نمیتوانند پیح بهینه شده شما را ببینند  . از این رو نیاز به تبلیغات در اینستاگرام  داریم  این گزینه از  تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی اینستاگرام بخش اصلی سرمایه گذاری ما خواهد بود . این تبلیغات شامل موارد زیر میباشد   :

 • همکاری با پیج های ارتقا یافته ( شاخ های اینستاگرام  )
 • پروموت کردن پست های اینستاگرامی

استخدام بلاگر

در تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی شما نیاز به یک بلاگر دارید

بلاگر چیست  ؟

بلاگر شخصی است که به صورت تخصصی در مورد یک موضوع فعالیت خود را در اینستاگرام انجام میدهد .  این موضوع میتواند شناختن یک کارکتر خاص ، یک برند تجاری ، موضوعات پر مخاصب مثل طبیعتگردی ، آشپزی و…. و هر عنوانی که برای دنبال کننده دارد باشد .

استفاده از بلاگر اینستاگرام چه مزایایی دارد ؟

با استخدام یک بلاگر برای حساب کاربری خود بدون شک پیج شما با  ساختاری کاملا متفاوت جلوه میکند  و مزایای بسیار خوبی خواهد داشت . ( این در تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی یک ترفند محسوب نمیشود ، در واقع ابزار واقعیتی از کسب و کار شما میباشد   ) . مزایایی از قبیل  :

 • برطرف کردن نیاز کاربران شما در خصوص هر گونه پرسش درباره کسب  و کار
 • بالا  بردن میزان تعامل پیج
 • افزایش لایک ، کامنت  و بازدید پست ها و ویو استوری ها
 • بالا رفتن کلاس کاری و زیباسازی ظاهر محتوا
 • ایجاد میدان اشتراک گذاری محتوا به دلیل بهینه بودن داده های پیج ایجاد شده توسط بلاگر
 • در نتیجه افزایش اعتبار حساب کاربری  و جلب اعتماد کاربران   و در نهایت افزایش فالوور واقعی

نکته : شما به گام به گام تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی نیاز دارید . اما میتوانید در انتخاب سطح بلاگر و هر نوع تبلیغات دیگر آزاد باشید و نتیجه مناسبی بگیرید

فعالیت بدون وقفه در حساب

شبکه اجتماعی اینستاگرام اکنون بیش از 1 میلیارد کاربر دارد . میدان رقابت کاربران با تغییرات زیادی روبرو میباشد  . رتبه بندی ها ثابت نمیمانند و مدام در حال تغییر هستند و تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی رزو به روز سخت تر میشود . جریمه های اینستاگرام برای متقلبین موجب شده است تا تغییرات الگوریتم اینستاگرام بیش از پیش حساس بوده و در مقابل هر گونه فعالیت مشکوک واکنش نشان میدهد . از این رو ما باید در تبلیغات شبکه های مجازی به گونه ای محتاط باشیم که گویا بین نوار مین حرکت میکنیم  . کوچکترین اشتباه میتواند  :

 • جریمه های اینستاگرام را به همراه داشته باشد
 • تاپ هشتگ های ما را از اسنیپ اینستاگرام حذف کند
 • با اکشن بلاک ها روبرو شویم
 • امنیت حساب اینستاگرامی خود را به خطر بیندازد

استخدام ادمین

میانگین فعالیت روزانه ادمین در اینستاگرام

در  روند تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی ما نیاز به یک ادمین داریم که مدیریت کامل پیج اینستاگرام را بر عهده بگیرد . ادمین وظایف مختلفی دارد که مهمترین آنها بازدهی مفید تبلیغات باشد

نقش ادمین  در اینستاگرام چیست ؟

تصور کنید یک مغازه در یک مکان پر تردد اجاره میکنید و با تصور به اینکه میتوانید بیشتری مشتری را به سمت خودتان جذب کنید دست به کار تبلیغات میشوید . اما در یک منطقه خلوت یک ساندویچی اقدام به استخدام یک کاراکتر عروسک کرده و یک نفر مخصوص حرکات موزون برای عروسک استخدام میکند تا بتواند مشتری جذب کند  . در نتیجه شما نمیتوانید حتی یک مشتری جذب کنید و اما مغازه ساندویچی مشتریان بیشماری را به سمت خود جذب میکند .

این تاثیر ادمین است که با ترفندهای مختلف بتواند کاربران را جذب پیج شما کند  . انتخاب ادمین مناسب در تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی اینستاگرام یکی دیگر از فاکتورهای سئو اینستاگرام میباشد

تبلیغات و برندینگ در شبکه های مجازی

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

در خدمات تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی اینستاگرام مطمئنترین و تضمینی ترین روش تبلیغات ، تبلیغاتی اسپانسری میباشد . در واقع شما در این روش مستقیما با خوداینستاگرام طرف حساب هستید و میتوانید برندینگ خود را با فیلترهای مختلف انجام بدهید . این تبلیغاتی بر اسا میزان سرمایه شما صورت میگیرد و محدودیت هایی در حد اقل سرمایه دارد ( حد اقل 50 دلار در هر شارژ کیف پول  ) در واقع شما از اینستاگرام درخواست میکنید تا تبلیغات شما را در معرض دید کاربرانی  قرار دهد که فیلترهای شما را رعایت کنند ( متاسفانه این خدمات برای کاربران ایرانی کمی سخت و بخاطر مشکلات تحریمات کمی گرانتر تمام میشود  ولی در هر حال از مهمترین مراحل تبلیغاتی و برندینگ در اینستاگرام بشمار میرود  ) .

فیلترهای تبلیغاتی اسپانسری اینستاگرام

 • بر اساس موقعیت مکانی دلخواه شما تبلیغات نمایش داده میشود
 • بر اساس جنسیت کاربران تبلیغات شما نمایش داده میشود
 • بر اساس تگ ها و کاربرهای مد نظر شما تبلیغاتی نمایش داده میشود
 • بر اساس کمپین های مرتبط تبلیغات ارائه میگردد

مزایای تبلیغاتی اسپانسری اینستاگرام

ارگانیک ترین ورودی ها را خواهید داشت

سرمایه سما در تبلیغات کاملا صرفه جویی میشود

بازدهی تضمینی دارد ( هر تعداد لایک و بازدید که مد نظر شماست  )

تبلیغات و برندینگ در شبکه های مجازی

پشتیبانی حساب کاربری اینستاگرام

این گزینه بر خلاف ادمین و بلاگر تنها از پس نیروهای خدماتی بر می آید و در ابتدای همکاری قابلیت این را ندارد که خود مشتری دنبال کند . در واقع خدمات پشتیبانی پیح اینستاگرام پایه خدمات تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی اینستاگرام میباشد که شامل گزینه های زیر میباشد

 • مدیریت فعالیت بلاگر یا بلاگر ها
 • مدیریت فعالیت ادمین و ادمین ها
 • مدیریت و زمان بندی انتشار پست ، برگزاری مسابقات و ….
 • آنالیز روزانه از نرخ تعامل ، پروفایل ویزیت ، اینگیجمنت و….
 • و در نهایت برآورد کلی از میزان پیشرفته حساب کاربری در یک بازه زمانی مشخص
خرید فالوور فیک

فروش فالوور فیک

فالوور ارزان کاملا ایرانی با 15 درصد ریزش

1000

فالوور ایرانی با ریزش کم

insta-followers-512x512

تومان60,000 تومان40,000افزودن به سبد خرید

2000

فالوور ایرانی با ریزش کم

insta-followers-512x512

تومان120,000 تومان80,000افزودن به سبد خرید

3000

فالوور ایرانی با ریزش کم

insta-followers-512x512

تومان180,000 تومان120,000افزودن به سبد خرید

4000

فالوور ایرانی با ریزش کم

insta-followers-512x512

تومان320,000 تومان160,000افزودن به سبد خرید

فالوور ارازن کاملا ایرانی با 15 درصد ریزش

5000

فالوور ایرانی با ریزش کم

insta-followers-512x512

تومان300,000 تومان200,000افزودن به سبد خرید

6000

فالوور ایرانی با ریزش کم

insta-followers-512x512

تومان360,000 تومان210,000افزودن به سبد خرید

7000

فالوور ایرانی با ریزش کم

insta-followers-512x512

تومان420,000 تومان245,000افزودن به سبد خرید

8000

فالوور ایرانی با ریزش کم

insta-followers-512x512

تومان480,000 تومان280,000افزودن به سبد خرید

فالوور ارزان کاملا ایرانی با 15 درصد ریزش

9000

فالوور ایرانی با ریزش کم

insta-followers-512x512

تومان540,000 تومان315,000افزودن به سبد خرید

10000

فالوور ایرانی با ریزش کم

insta-followers-512x512

تومان600,000 تومان350,000افزودن به سبد خرید

15000

فالوور ایرانی با ریزش کم

insta-followers-512x512

تومان900,000 تومان525,000افزودن به سبد خرید

20000

فالوور ایرانی با ریزش کم

insta-followers-512x512

تومان1,200,000 تومان600,000افزودن به سبد خرید

فروش فالوور فیک

فروش پکیج فالوور فیک 1 کا تا 50 کا با بهترین قیمت توسط پارس کمره ارائه میشود  . بهترین خرید فالوور فیک را از ما داشته باشید تا کمترین ریزش را حس کنید  .  با اینکه همیشه ما بهترین راه برای جمع آوری فالوور واقعی اینستاگرام در نظر داریم و برای به دست آوردن آن به هر دری میزنیم اما گاهی اوقات بنا به دلایلی توصیه میشود از فالوور های فیک و یا همان فالوور ارزان استفاده کنیم . پارس کمره از آنجایی که قصد دارد هیچ گونه فریبی در فروش پکیج های با نباشد شما را از هر آنچه در خرید فالوور ارزان  وجود دارد آگاه کرده و امیدواریم که بتوانیم نظر شما عزیزان را جلب نماییم   . پکیج های خرید فالوور فیک که در بالا مشاهده میکنیم بدون شک بیشتر از آن چیزی که در پکیج درج شده است به سمت حساب کاربری شما می آید   . اما با توجه به ریزش طبیعی برخی از این فالوورها این اظمینان را نیز به شما میدهیم که خبری از ریزش تعداد بالا نیست و میتوانید بهترین آمار فالوور را با کمترین هزینه ها داشته باشید . همراه ما باشید با 5 دلیل نیاز شما به خرید فالوور فیک اما تماما ایرانی و ویژگیهای این فالوورها در ریزش کم . بهترین قیمت فالوور ارزان ایرانی اینستاگرام و افزایش لایک و بازدید تنها با پارس کمره

دنبال پیج فروشی واقعی هستی کلیک کن
خرید فالوور ارزان

قیمت فالوور فیک

تعرفه فالوور فیک متفاوت و متغیر است . در حالت کلی دو نوع فالوور فیک داریم که عبارتند از :

 1. فالوور فیک ایرانی
 2. فالوور فیک خارجی

پارس کمره تنها پکیج فالوورهای ایرانی را در حال حاضر برای فروش دارد  اما در آینده احتمال قوی فالوورهای ارزان خارجی نیز به پنل های ما اضافه خواهد شد . برگردیم به اصل موضوع . فالوورها به دو دسته خارجی و ایرانی تقسیم میشوند که خود اینها نیز به چند دسته تقسیم میشوند

فالوور فیک عددی

خیلی ها از ما میپرسند که فالوور فیک عددی چیست ؟ فالوور فیک های عددی فالوررهایی هستند که با یوزرنیم تکراری راه اندازی میشوند و بعد از فعالیتی کوتاه  و به دلیل نداشتن شماره تماس اینستاگرام آن حساب را میبندد . بدین دلیل فالوور شما ریزش پیدا میکند . قیمت فالوور فیک عددی تقریبا نصف هزینه فالوورهای فیک ثبتی  میباشد

فالووی فیک ثبتی

فالوور فیک ثبتی اغلب حساب های کمکی یا حساب دوم افراد میباشند که جهت تبلیغات یا پرداخت به فعالیت های محرمانه  و جمع آوری فالوور از آن استفاده میشود . این حساب بسته به ندرت بسته میشود اما عمدتا به دلیل فعالیت های مشکوک بلاک میشوند . این دستته فالوور فیک بهترین گزینه برای جذب است  و با توجه به ریزش پایینی که دارد میتوانیدآن را در اولویت قرار دهید . قیمت فالوور فیک ثبتی در پکیج های بالا توسط تیم پشتیبانی اینستاگرام پارس کمره درج شده است

1 . ریزش کم کلیه پکیج های خرید فالوور ارزان

خب مگر ممکن است ؟!!! اگر فالوورها فیک میباشند چگونه ریزش نمیکنند ؟!! ما این موضوع را دقیقا مورد بررسی قرار داده و روی چندین پیج رها شده تست کرده ایم . اکنون که تعداد ریزش فالوور های ارزان خریداری شده را در این پیج ها بررسی میکنیم طق بررسی های انجام شده دلیل ریزش کم این دنبال کننده ها را کشف کرده ایم .

آیا فالوور فیک ریزش دارد ؟

خب بگذارید ما از ریشه بحث فالوور فیک را توضیح دهیم . شما با خرید فالوور ارزان دقیقا همان فالوورهایی را به سمت خود میکشید که برای استفاده کردن از جمع آوری سکه ها و دنبال کردن حساب ها جهت تبلیغات ساخته شده اند .

 • وقتی کسی بخواهد فالوور فیک حمع آوری کند باید خود چند حساب فیک داشته باشد
 • با استفاده از حساب های فیک اینستاگرام میتوانند امتیازاتی را با دنبال کردن افراد جمع آوری کنند
 • آنگاه کل این امتیازات رابه حساب اصلی خود منتقل میکنند
 • در واقع حساب اصلی هیچ فعالیت جهت جذر فالوور نکرده و فقط اعتبار حساب های فیک را میگیرد

تکلیف حساب های فیک اینستاگرام چه میشود ؟

دو حالت دارد  . یا اینکه کاربر حساب های فیک را حذف و حساب های دیگری ایجاد میکند  و یا اینکه با همان حساب اینستاگرامی نسبه به حمع آوری فالوور بیشتر اقدام میکند . در پکیج ها خرید فالوور ارزان از ما شما در واقع کلیه این حساب های فیک اینستاگرامی را به دنبال خود میکشید . و با توجه به برخی شرایط افت فالوور شما خیلی کم میباشد  و اطمینان میدهیم که بعد از خرید فالوور فیک افت چشمگیر نخواهید داشت  .

 1. دشوار بودن حذف حساب کاربری فیک
 2. نیاز داشتن به حساب کاربری جهت افزایش فالوور بیشتر برای حساب اصلی
 3. دشوار بودن ایجاد دوباره حساب اینستاگرامی که با اکشن ها مواجه نشوند
 4. نیاز نداشتن به آنفالو کردن شما توسط کاربر
 5. افت امتیازات آنها در صورت آنفالو کردن شما ( که به هیچ وجه کاربر این کار را نخواهد کرد  )

نتیجه گیری : با توجه به اینکه دو روش برای آنفالو کردن شما توسط حساب های فیک وجود دارد (  حذف شدن حساب کاربری و آنفالو کردن توسط ادمین  ) که هر دو روش به ضرر ادمین میباشد و نیازی هم به این کار نیست در خرید فالوور ارزان شاهد افت چشمگیر فالوور نخواهید شد

2. به حد نساب رساندن حساب برای لینک گذاری

تا آنجایی که ما از مباحث سئو و ارزش بازدیدها واقعی از وبسایت ها و یا ورود به سایت جهت کسب اطلاعات بیشتر میدانیم برای لینک گذاری در استوری حساب کاربری اینستاگرام باید تعداد فالوور ما حد اقل 10 کا باشد .

به همین دلیل ما برای 10 کا رساندن فالوور جهت استفاده از این آپسن به خرید فالوور فیک نیازمندیم

با خرید فالوور ارزان و کسب این آمار فالوور میتوانیم از درح لینک و جذب بیشتر فالوور بهره مند شویم

چرا لینک گذاری در استوری اهمیت بالایی دارد ؟

این گزینه برای کسانی که خدمات پشتیبانی سایت نیز انجام میدهند یک آپشن بینظیر است . اگر برگه الگوریتم اینستاگرام را مطالعه کرده باشید خواهید دید که تعامل در اینستاگرام یکی از مهمترین کاریست که الگوریتم به آن توجه میکند  خب حال با توجه به اهمیت استوری در اینستاگرام ساختار استوری را بررسی میکنیم :

 • استوری ها پست های موتی هستند که میتوانند بازدید بهتری نسبت به پست داشته باشند
 • استفاده از کلیپ ویدیوها همراه با استفاده هشتگ های اینستاگرام میتوانند بازدید کنندگان را بیشتر کنند
 • و زمانی که بازدید استوریها بالا رود اهمیت محیط کاربر و لینک کردن آنها به منبع اطلاعات بسیار موثر است
 • هر چه شما بتوانید کاربران را به سمت پیج خود بکشانید ارزش پیج شما بالاتر میرود
 • از این رو تنها راه کسب 10 کا فالوور شما در مدت زمان کوتاه خرید فالوور ارزان است

نتیجه گیری از خرید فالوور فیک برای لینک گذاری

به طور کلی میتوان گفت ما اگر اهداف خوبی داشته باشیم باید به هر طریق که شده مدت زمان دسترسی به آن را کم کنیم . اگر قرار باشد شما به 10 کا فالوور واقعی دست بیابید مدت زمان خیلی زیادی نیاز خواهید داشت . اما با خرید فالوور فیک و ارزان و اما با ریزش کم میتوانید بهترین استفاده را  در کمترین زمان با کمترین هزینه ها ببرید

خرید فالوور فیک

3. برندینگ با خرید فالوور ارزان

ما برای فروش یک محصول  و یا ارائه خدمات خود  باید به هر دری بزنیم تا بتوانیم برند خود را در مارکتیگ جا بیندازیم . اگر نگاهی به پیج اینستاگرام هنرمندان ، ورزشکاران ، سیاسیتمداران و سایر سلبریتی ها داشته باشیم باید به این نکته نیز اهمیت دهیم که پایه حساب آنها برای دریافت 100 تا 500 کا فالوور تعداد زیادی فالوور فیک یدک میکشند . با این اوصاف توجه ما به این پیج ها با توجه به شناختی که از صاحب پیج داریم بیشتر میشود و به عنوان یک کاربر واقعی آن را دنبال میکنیم . و در کل بخشی از این رشد و محبوبیت حساب کاربری  آن شخص در گرو خرید فالوور ارزان میباشد

تجزیه تحلیل برندینگ یا خرید فالوور فیک

 • زمانی که ما از طرق مفختلف به بحث برندینگ خود میپردازیم باید به حساب اینستاگرام توجه کنیم
 • با توجه به اینکه ممکن است سریعا یک رقیب با نامی مشابه جلو شما ظاهر شود فالور باید خریداری شود
 • بهترین راه برای سرعت بخشیدن به این موضوع خرید فالوور ارزان میباشد
 • با خرید فالوور فیک میتوانید پایه رشد حساب کاربری خود را ایجاد کنید
 • با این کار شما در حال کمک کردن به تقویت اولیه بهترین حساب شبکه اجتماعی خود  هستید

 4. خرید فالوور ارزان فالوور واقعی همراه دارد

اگر این واقعیت داشته باشد خرید شما در قالب خرید فالوور فیک یک حرکت محشری در رشد حساب شما خواهد بود. خب حالا بیایی بپردازیم به واقعیت این قضیه

همانطور که در بالا اشاره کردیم فالوورهای فیک از طریق ربات ها جمع آوری میشوند و به سمت شما سوق داده میشوند . اماااااااا :

 • همگان نمیدانند که باید  برای رشد حساب خود از حساب فیک خود استفاده کنند
 • در این بین کاربرانی ناخواسته از حساب اصلی خود استفاده میکنند
 • حال تصور کنید که در بین 10 فالوور فیک یک کاربر واقعی وجود داشته باشد
 • بینظیر است که شما در قالب خرید فالوور ارزان ، فالوور واقعی هم داشته باشید
 • یعنی اگر فالوورهای واقعی شما در این پکیج اضافه شده باشند مادام خرید فالوور فیک را به همین شکل تهیه خواهید کرد

کد تخفیف فالوور فیک

برای عزیزانی که قصد خرید فالوور فیک 15 کا به بالا دارند کد تخفیف در نظر گرفته ایم .  کاربران عزیز میتوانند با مراجعه به ادمین پارس کمره از طریق واتساپ نسبت به دریافت کد تخفیف پکیج های 15 کا به بالا آیدی خود را ارسال کنند

موفق و پیروز باشید

ارزانترین فالوور برای اینستاگرام با پارس کمره

شماره واتساپ پشتیبانی خرید فالوور  : 09012414116

آیدی اینستاگرام  : parskamareh

سوالات مرتبط با فالوور اینستاگرام

هر 10 کا فالوور فیک 24 ساعت طول میکشد .

نکته  : حد اقل فاصله راه اندازی حساب اینستاگرام  و خرید پکیج باید 1 ساعت باشد چرا که امکان بسته شدن پیج به دلیل مشکوک شدن اینستاگرام به حساب وجود دارد . لذا خریدار باید ابتدا حساب خود را راه اندازی کند ، شماره تماس معتبر که قبل با آن اینستاگرام راه اندازی نشده باشد روی مالکیت پیج ثبت شود ، حد اقل 10 اکانت را فالو کند ، دو  استوری  و یک پست قبل از خرید پکیج منتشر نماید

بله فالوور ارزان همان فالوور فیک است فالوور ارزان ریزش دارد ، عمده فالوور آن غیر فعال است  وقیمت آن هم پایین میباشد . اما فالوور ارزان پارس کمره 15 درصد بیشتر ریزش ندارد

ما تنها فالوور ایرانی برای مشتریان میزنیم و اصلا سر و کاری  با فالوورهای فیک خارجی نداریم

هیچ فرقی در فعالیت فالوورهای ایرانی و خارجی نیست . تنها تفاوتی که این دو فالوور با هم دارند این است که فالوورهای ایرانی در فروش پیج اینستاگرام ، افزایش لایک و ویو و اعتماد مشتریان تاثیرگذار میباشد. اگر مخاطبان شما به خارجی بودن فالوور پیج شما پی بررند بدون شک ترجیح مدهند خدمات یا محصولات مورد نیاز را از پیج تبلیغاتی دیگر تهیه کنند

از نظر ریزش فالوور اگر حساب کنیم میزان فالوور بدون ریزشی که پارس کمره به مشتری ارائه میکند در سال جاری 99 هر کا 60 هزار تومان قیمت  واقعی دارند اما پارس کمره از 30 تا 50 درصد تخفیف روی این پکیج های فالوور فیک ارائه میکند

پکیج های فالوور فیک هیچ تضمینی در خصوص فعال بودن و واقعی بودن فالوورها روی عدد ندارد اما میشود گفت که بین هر کا فالوور فیک 10 تا 50 فالوور واقعی نیز وجود دارد

افزایش فالوور فیک هیچ خطری برای بسته شدن اکانت اینستاگرام ندارد به شرط اینکه شماره تلفن روی مالکیت حساب اینستاگرام ثبت شده باشد

حد اقل قیمت فالوورهای فیک ما هر کا 33 تومن میباشد که در خصوص این دسته فالوور 15 درصد ریزش نهایت ریزش آنها است به شرط اینکه خریدار روزانه پست  و استوری گذاشته و فعال باشد چرا که غیر فعال بودن اکانت خود موجب ریزش فالوور میشود حتی اگر فالوورها کاملا واقعی باشد

قیمت فالوور فیک 50 کا به بالا توافقی میباشد

جمع کردن فالوور ارزان و فیک هیچ تاثیری در افت لایک و ویو و ریچ پیج ندارد به شرط اینکه ادمین فعال باشد . هر چه حجم فیک بودن پیج بالا میرود ادمین باید فعالیت بیشتر را ارائه دهد تا اعتماد کاربران کم نشود

بله تنها فالوور فیک نیست که برخی فریب عدد فالوور را میخورند رو پیج را خریداری میکنند . اکنون بازدید استوری فیک نیز رایج است و به راحتی میتوانند ویو فیک استوری بخرند . این ویو تنها برای فروش پیج اینستاگرام کاربرد دارند و مراقب این موضوع باشید . علاوه بر ویو فیک فالوور فیک ، لایک فیک ، کامنت فیک و فالووینگ فیک نیز به راحتی انجام پذیر میباشد

پروفایل ویزیت ، تنهاگزینه ای که نمیتوان فیک آن را با هزینه های کم خریداری کرد پروفایل ویزیت است . اگر قصد خرید پیج اینستاگرام دارید و میخواهید فالوور فیک پیج را آنالیز کنید و این کار برای شما سخت  و دشوار است تنها کافیست از ادمین بخواهید اینسایت insight پیج را برای شما ارسال کند .

 • اگر پروفایل ویزیت پیج بالا باشد اکانت خریداری شده میتواند واقعی باشد

( اگر پروفایل ویزیت یک روز با روزهای قبلی اختلاف فاحشی داشته باشد نیز خرید پیج ریسک است باید مراقب بود  )

بیشترین تخفیفی که پارس کمره برای جمع آوری و فروش فالوور ارزان در نظر دارد برای پیج های 20 کا فیک است . بر پکیج 20 کا فالوور فیک میتوانید محاسبه کنید که فاکتور شما چقدر تمام میشود .  سپس از طریق واتساپ به پشتیبانی پیام ارسال کنید تا لینک پرداخت برای شما ارسال گردد

اپلیکیشنهای زیادی برای جذب فالوور وجود دارند اما برای جذب فالوور فیک میتوانید از فالوور بگیر اینستاگرام یا بهتر است از اپ تب اینستا استفاده کنید . با این وجود هیچ یک از اپ هایی که نامبرده شد ریزش کمی مثل فالوورهای فیک پارس کمره ندارند  و بیشتر آنها بیشتر از 40 درصد ریزش دارند در حالی که پکیج های افزایش فالوور ارزان پارس کمره نهاتا 15 درصد ریزش دارند

هیچ اپی برای جذب فالوور واقعی به درستی کار نمیکند . اگر توانستید به نرم افزار اورجینال نینجاگرام دست بیابید میتوانید تعداد محدودی فالوور واقعی جمع آوری کنید که البته در تغییرات اخیر الگوریتم اینستاگرام این نرم ازار نیز با اکشن بلاک های زیادی روبرو شده است

عمده فالوور فیک دو دسته اند . فالوورهای عددی و فالوورهای اکانتی . فالوورهای عدیی آن دسته فالوور فیک هستند که همراه با 50 ، 100 یا … شاید هزار اکانت دیگر راه اندازی شده اند و از آنها جهت ارتقا اکانت های واقعی استفاده میشود. اینستاگرام به راحتی آنها را دیسیبل  و پس از مدتی حذف میکند این تعریفی از ریزش فالوور فیک است چرا که یک پیج فیک ادمینی ندارد تا شما را آنفالو کند . فالوورهای اکانتی فالوورهایی هستند که یه عنوان پیج دوم یا پیج کمکی ثابت استفاده میشوند . این پیج ممکن است گاها وضعیت داشته باشد  و یا از آن جهت ارسال کامنت و….. در تبلیغات استفاده شود

پارس کمره جواب کوتاهی برای این سوال دارد . فالوورهای جذب شده در کمپین ها واقعی اما غیر فعال هستند .

در یک کمپین مسابقه هر کس که علاقه به شرکت در مسابقه دارد با اکانت واقعی و چند اکانت دیگر خود پیج هدف را فالو و در مسابقه شرکت میکند . پس از اتمام مسابقه و اعلان نتایج اکانت های فیک طبیعتا کنار گذاشته میشود و اکانت اصلی تنها فالوور واقعی بین آنهاست . بدین دلیل است که پیشنهاد میشود در بیشتر کمپین مسابقات نباید شرکت کرد چرا که نه جایزه ای در کار است و نه برنده میلیونی . در تجزیه تحلیلی که پارس کمره در خصوص روشهای افزایش فالوور فیک داشته است این گزینه در 90 درصد کمپین های برگزاری مسابقات صدق میکند که به هیچ وجه جایزه اصلی که برای نفر اول تعیین میشود و جایزه نفرو دوم و سوم حقیقت ندارد و تنها برای جذب فالوور است . اما جایزه های کم ارزش و ارزان میتواند جهت جلب اعتماد کاربران و شرکت مجدد کاربران حقیقت داشته باشد

ظاهرا خرید فالوور ارزان از ما تجربه بهتریست !!!!

نه تنها فالوور فیک بلکه اگر یک پیج کاملا واقعی هم برای مدتی آف باشد با افت شدید مواجه میشود . حال این افت وضعیت هم میتواد شامل  افت لایک و ویو و کامنت و….  سایر اتریبیوت ها باشد  و هم شامل ریزش فالوور . اما در هر حالت کلی اگر بخواهیم حساب کنیم تاثیر کمی روی ریزش فالوور دارد چرا که شما جذب فالوورهای واقعی را ندارید و ریزش فالوور را حس خواهید کرد . پیشنهاد ما به شما این است که روز یک پست منتظر کنید تا ریزش کم فالوور فیک را با جذب فالوور واقعی جبران کنید

از طرفی هم بستگی به نوع فالوور فیک شما دارد . برخی فالوورها تنها یک عدد هستند و از دسته پیج هایی هستند که اینستاگرام سریع آنها را میبندد . از این رو ما بسته های فالوور ارزان پارس کمره را به شما پیشنهاد میکنیم .

به هیچ وجه  . فالوور فیک ربطی به پروسه  گرفتن تیک ابی ندارد .  حتی بر خلاف باور خیلی ها برای گرفتن تیک آبی نیازی یه فالوورهای بالا 30 کا ، 50 کا و…. نداریم . تیک آبی یک نشان برای محبوب بودن کارکتر یا برندی که به عنوان مالک پیج ثبت شده است در اینستاگرام  است  و تنها با شناختی که اینستاگرام از مطرح شدن مالک پیج در رسانه ها کسب خواهد کرد این تیک را به حساب کاربری اضافه میکند تا سایر کاربران نیز با پیج اصلی آن فرد یا برند تعامل بهتری داشته باشد . البته پیشنهاد میشود اگر یک هنرمند ، ورزشکار و…. هر شخصیت دیگر مطرح شده در جامعه قصد دریافت تیک آبی دارد در فعالیت های ابتدایی اقدام به گرفتن فالوور فیک نکند تا اینگیجمنت پیج شایستگی لازم برای دریافت تیک آبی را داشته باشد

گاهی اوقات دوستانی با ما تماس میگیرند و میگویند در حال جذب فالوور از ربات بودیم که حسابمان بسته شد . آیا با جذب فالوور فیک حساب بسته میشود  ؟ این اتاق زیاد رخ میدهد . در واقع این به دلیل مشکوک شدن اینستاگرام به فعالیت  حساب کاربری شماست  .  اگر میخواهید حساب شما در حین جذب فالوور بسته نشود  :

 • قبل از هر کاری یک شماره تماس معتبر که قبلا با آن حساب اینستاگرام راه اندازی نشده باشد در مالکیت پیج ثبت کنید
 • سپس یک پست و استوری منتشر کنید تا اینستاگرام شما را با وضعیت مشاهده کند
 • همچنان  توصیه میشود که چند  کاربر دیگر را فالو کنید ، چند پست لایک کنید  و یک کامنت بگذارید

نکته : اگر قصد خرید فالوور فیک دارید مراقب باشید که به هیچ وجه چند خرید یکسان انجام ندهید  و هر پکیجی که قصد خرید دارید را جدا جدا با بازه زمانی مشخص پشت سر هم خریداری کنید

خیر فالوور فیک بازدیدی برای پیج جذب نمیکند . از طرفی لایک و ویو را افزایش نمیدهد و سیو  کاربران هم در کار نیست . لذا پست شما در حالت عادی خود پیش میرود و اگر فالوور واقعی نداشته باشید نمیتوانید در اکسپلوور قرار بگیرید .

بسیاری از دوستان از ما میپرسند که چرا باید به دنبال فالوور فیک برویم و کلی هزینه کنیم در حالتی که این فالوورها برای ما مفید نیستند  ؟ پارس کمره به کسانی که میخواهند انگیزه ای برای پرداخت هزینه فالوور فیک داشته باشند تجربه خود را در این زمینه عنوان میکند  . جذب فالوور ارزان یا همان فیک میتواند از چند جهت به موفقیت شما در کسب و کار کمک شایانی کند

 • با فالوور فیک شما فرصت خوبی بار تولید محتوا دارید تا با تداخل فیک و واقعی فالوورها رشد زود هنگام داشته باشید
 • فالوور فیک برخی از کاربران که پیج را آنالیز نمیکنند را جذب میکند و خود به خود موجب جذب فالوور واقعی میکند
 • اگر به دنبال جذب فالوور فیک محتوای مفدی تولدی شود و مادام فعالیت واقعی دنبال شود بدون شک میتوانید یک پیج بیزینسی حرفه ای داشته باشید
 • مزایای دیگری مثل لینک گذاری در استوری بعد از رسیدن  پیج به 10 کا فالوور نیز همراه شما خواهند بود
 • از جمله دیگران وقتی ببینند فالوورهای شما بالا هستند درصدی اعتماد بیشتری برای همکاری با شما  خواهند داشت

فالوور فیک از بابت محبوبیت حساب نزد اینستاگرام هیچ تاثیری ندارد  . حال چه این فالوور فیک خارجی باشد یا ایران فرقی نمیکند . اما از بابت اینکه کاربران ایرانی به پیج شما اعتماد کنند ، قصد فروش پیج را داشته باشید یا اینکه بخواهید خدمات یا محصولاتی را در پیج ارائه کنید تاثیر منفی دارد چرا که با آنالیز ساده میتوانند متوجه شوند حساب شما ایرانی نیست

ما علاوه بر فالوور فیک ، لایک فیک ، ویو فیک ، کامنت فیک  و حتی ویو استوری فیک نیز داریم . این گزینه بر همگان آشکار است  و امروزه نرم افزارها و اپلیکیشن های زیادی برای جمع آوری فالوور فیک و….. وجود دارد با این حساب به هیچ وجه به آمارثبت شده پیج اعتماد نکنید . دو گزینه اینجا اهمیت دارد

 1. آیا فالوور فیک جمع کرده است  ؟
 2. آیا فالوورهای واقعی آن فعال میباشند  ؟

برای اینکه بفهمیم پیج فالوور فیک جمع کرده است یا واقعی کافیست به قسمت فالوورها برویم  و وضعیت فالوورها را نگا کنیم . برای بهتر آنالیز کردن از هیچ ابزاری استفاده نکنید و خود به راحتی فالوورها را بررسی کنید   و با نکات زیر اطلاعات مفیدی به دست بیاورید

 • آمار فالوورهایی که وضعیت دارند ( استوری با علامت دایره قرمز رنگ  ) باید 15 درصد باشد . یعنی از هر  15 فالوور یکی استوری داشته باشد
 • فالووهایی که فاقد عکس پروفایل هستند  60 درصد امکان فیک بودن دارند  و 70 درصد احتمال دارد که فیک نباشد اما غیر فعال باشد
 • فالوورهایی که فاقد پست هستند احتمال 50 درصد فیک  و احتمال 70 درصد واقعی غیر فعال باشند
 • فالووهایی که فالووینگ ندارند اکانت های غیر طبیعی هستند و امکان دارد با شما تعامل نداشته باشد
 • از دیگر نشانه فالوور فیک این است که چون به عنوان فیک فعالیت دارد تعداد فالووینگ های آن چند برابر فالوورها میباشد
 • از دیگر نشانه فالوور فیک این است که پست های تکراری دارد

این گزینه ربطی به خرید فالوور فیک ندارد . پست های شما محبوبیت خود را از کیفیت فالوورهای واقعی به دست می آورد و اهمیت دیده شدن پست شما در اکسپلوور از نظر الگوریتم اینستاگرام بر مدار همان میزان تعامل شماست  . اما گاها دیده میشود با توجه با بالا بودن فالوور فیک و اختلاف فاحشی که بین فالوورها و ویو و کامنت و… پست ها وجود دارد کاربران زیاد پست های شما را دنبال نکند و شما را به عنوان یک پیج فیک بشناسد  و در نتیجه در تعداد دفعات قرار گرفتن پست در اکسپلوور تاثیری بگذارد . اما در بیشتر حالات نه تنها تاثیر منفی ندارد بلکه  آمار اکسپلوور شما بسته به کیفتی فالوور فیک بالاتر هم میرود

تصور کنید که شما 5 کا فالوور کاملا فعال دارید و قصد دارید تبلبیغاتی با معرفی یک وبسایت در استوری داشته باشید . در این بین با توجه به اینکه برای لینک گذاری در استوری نیاز به حد اقل 10 کا فالوور دارید امکان  اشتراک گذاری لینک در استوری را ندارید  . بدین ترتیب اگر بخواهید با فالوور واقعی به 10 کا برسید و از قابلبیت لینک گذاری استوری برخوردار شوید ممکن است هزینه های بالا و زمان زیادی نیاز داشته باشید . بدین جهت بهتر است که با خرید فالوور فیک حساب خود را ارتقا دهید تا فرصد لینک گذاری سایت در استوری را از دست ندهید

آنچه که واضح است و نیازی به توضیح ندارد تعادل میزان لایک و ویو و کامنت پست ها میباشد . اما شاید به دلیل فرمت های مختلف پست از جنس چند ترک ، پست تکی ، پست بنری و igtv تشخیص فالوور فیک کار سختی باشد . چند نکته کلیدی لازم داریم که از طریق پست ها بفهمیم فالوور یک پیج واقعی هستند یا فیک .

 • اگر ویو یک پست ویدیویی اختلاف بالایی با لایک پست داشته باشد ( از 1/2 به بالا  ) ورودی پست ها فیک هستند
 • از این رو آنچه که به عنوان فالوور میبینید احتمال قوی فالوور فیک هستند
 • اگر پست ها کامنت هایی با استیکرهای شبیه به هم و تکراری همراه باشند ورودی پست ها فیک میباشد
 • از این رو فالوورهای بالای پیج فالوور فیک بشمار میرود
 • اگر پست لایک بالایی داشته باشد و کامنتی نداشته باشد لایک  و فعالیت فالوورها مرتبط با پیج نیستند
 • اگر سایر پست ها کامنتی نداشته باشند یا در حد یک یا 2 کامنت باشند  و پستهای خاصی کامنت بالا داشته باشند این ورودیهای از طریق تبلیغاتی آمده اند

نکته : ممکن است یک پیج فیک اقدام به تبلیغات کند و برای برخی پست های ورودی بالایی بگیرد  و در نهایت همه پست ها را پاک کند و به شما بگوید که پیج کاملا واقعی میباشد و شما نیز با مشاهده پست های باقیمانده که ریچ بالایی دارند اعتماد کنید . بخاطر همین مورد شما باید جهت تشخیض فالوور فیک از ادمین بخواهید یک پست و یک استوری منتشر کند . اگر  ادمین از این کار امتناع کردبدانید یا فالوورها فیک هستند و یا پیج بلاک شده است

بله . اولا اینکه فالوور واقعی فروشی نیست مگر شما از یک پیح با نرخ تعامل بالا تبلیغات بگیرید تا به سمت شما فالوورها بیایند . همچنین باید در نظر گرفت که فالوورهای واقعی باید مرتبط به صنف شما باشند پس اگر میخواهید اقدام به خرید فالوور واقعی کنید بایستی با تولید محتوا و تبلیغاتی از پیج های بیزینسی کار را دنبال کنید . بدین دلیل ما از فروشش فالوور فیک صرف نظر کردیم و خدمات خود را فیک محور جلو میبریم . اما فالوورهای فیک پارس کمره ریزش کمتری از بسیاری ربات ها و فالوورهایی است که نرم افزارهای مختلف به شما میدهند . ما نهایتا 15 درصد ریزش خواهیم داشت که این خیلی خوب است

همکاران عزیزی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارند  و یا پشتیبانی سایت و شبکه ارائه میکنند میتوانند به صورت پروژه محور هر تعداد اکانت اینستاگرام را جهت جمع آوری فالوور فیک به ما بسپارند . پارس کمره به صورت پروژه محور خدمات زیر را ارائه میکند

 • پروژه های طراحی سایت
 • خدمات پشتیبانی سایت
 • خدمات سئو  تخصصی
 • افزایش فالوور فیک
 • افزایش فالوور واقعی به صورت کمپین محور

برخی کاربران عزیز در خصوص قیمت افزایش فالوور واقعی سوالاتی میپرسند . فالوور واقعی هیچ نرم افزار قابل قبولی برای جذب آن نیست . همه نرم افزارها و اپلیکیشن ها در زمینه فالوور فیک فعالیت دارند مگر نرم افزار نینجاگرام که این روزها با اکشن های اینستاگرام روبرو شده است و کارایی  مفیدی ندارد . جهت جذب فالوور واقعی چند راه وجود دارد که هیچ کدام به نرم افزارها وابسته نیستند .

 • تولید محتوای با کیفیت
 • تبلیغات بلاگری
 • پروموت کردن پست ها
 • ایجاد گروه تبادل

کاربران عزیز جهت پشتیبانی و افزایش فالوور واقعی میتوانند با پارس کمره در تماس باشند تا راهنماییهای لازم به شما داده شود

تعامل در اینستاگرام

تغییرات الگوریتم اینستاگرام 2020

تغییرات الگوریتم اینستاگرام

تغییرات الگوریتم اینستاگرام

ما در خصوص فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت ها بیش از 250 فاکتور سئو را دنبال میکنیم تا بتوانیم با سایتهای رقیب رقابت کرده و با کلمات کلیدی در نتایج بهتری قرار گیریم . الگوریتم اینستاگرام نیز پیرو گوگل و فاکتورهای خاص خود را دارند . کسانی که میخواهند پس از انتشار پست ، پست ها را بهتر در معرض نمایش قرار دهند باید بتوانند ترفندهای اینستاگرام را از تجربیات خود و دیگران همگام با تغییرات الگوریتم اینستاگرام آنالیز کرده و برای رقابت و افزایش فالوور واقعی و کسب رضایت اینستاگرام دنبال کنند . همراه پارس کمره باشید با 6 نکته  از تغییر جدیدی که به تعامل در اینستاگرام و اهمیت فیلم و هشتگ اختصاص داده میشود و اگر این مطالب برای شما رضایت بخش بود جهت انگیزه بیشتر برای آموزش های رایگان ما را در اینستاگرام فالوو کنید

تغییرات الگوریتم اینستاگرام 2020

1. تعامل کنید

در تغییرات الگوریتم اینستاگرام هیچ چیز مهمتر از تعامل نیست. اگر می خواهید حساب خود را رشد دهید و به جذب فالوور اینستاگرام خود کمک کنید ، باید وقت خود را برای تعامل با دیگران اختصاص دهید.

 • با فالوورهایی که بیشتری فالوورهای آنها واقعی هستند تعامل کنید
 • در تعامل در اینستاگرام درج سوالات مفید در استوری و خواستار نظر سنجی باید صورت گیرد
 • برای شروع گفتگو ، سؤالاتی را مطرح کنید
 • به تمام نظرات خود پاسخ دهید و مکالمه را در نظرات ادامه دهید
 • با گذاشتن نظرات واقعی و معنادار در پستهای خود با افرادی با علاقه های مشابه صحبت کنید
 • که نوع مشابهی از مطالب را برای شما ارسال می کنند.
 • به افرادی که دارای نظرات “خوب” نیستند ، اسپم ندهید و برای آنها  وقت بگذارید
 • در واقع کاری کنید تا پست  را ببینید و  وقت بیشتری در کپشن شما صرف کند

نتیجه گیری تعامل در اینستاگرام

اینکه الگوریتم در حال حاضر چگونه کار می کند این است که نظرات بسیار مهم تر و ارزشمندتر از لایک کردن هستند. هرچه نظرات بیشتری دریافت کنید ، افراد بیشتری در اینستاگرام پست شما یا استوری ( استوری تنها در قالب کلیپ  ) شما را در اسنیپ پست های جدید خواهند دید همچنین مهم نیست که فقط با پیروان و افرادی که دنبال می کنید تعامل داشته بلکه هر کاربری که به سمت شما بیاید الگوریتم اینستاگرام محتوای شما را ارزشمندتر قلمداد خواهد کرد

تعامل در اینستاگرام

2. تمرکز بالا روی استوری های واقعی

اینستاگرام از یک برنامه  اشتراک گذاری عکس به یک جامعه داستان پردازی تبدیل شده است . بسیاری از افراد از حساب های اینستاگرام خود به عنوان سکوهای “میکروبلاگینگ” استفاده می کنند که در آنجا تجربیات خود را به اشتراک می گذارند ، مشاوره می دهند و کلیاتی آن را در قالب متن ، تصاویر یا ویدیوها استوری میکنند . این کار بروزترین روش افزایش فالوور اینستاگرام شناخته شده است که البته تعامل نیز باید به بهترین شکل زیر مجموعه کار شما در این روش باشد

3. روی هشتگ های کوچکتر متمرکز شوید

با عکس های زیادی که هر روز به اشتراک گذاشته می شود ، پیدا کردن اهداف کاربران راحت است و میتوانیم بهترین راه هشتگ گذاری در اینستاگرام را پیدا کنیم .  به خصوص هنگام استفاده از هشتگ هایی که صدها میلیون پست دارند میتوان به راحتی خاص ترین هشتگ ها را پیدا کرد . دنبال کردن فرمول صحیه هشتگ های اینستاگرام از دیگر معیارهای تغییر الگوریتم اینستاگرام است و شما هم برای تعامل در اینستاگرام و هم جذب لایک ، کامنت ، دایرکت ها برای جمع آوری فالوور و رشد حساب خود به آنهانیاز مبرم دارید

 • به همین دلیل است که باید هشتگ های پر طرفدار را فراموش نکنید
 • (خوب … نه به طور کامل بلکه بیشتر آنها) و روی موارد کوچکتر تمرکز کنید.
 • و بعد از پیدا کردن پر کاربردترین آنها می توان آن را در هشتگ های پست یا استوری نیز اعمال کرد!
 • به همین دلیل فقط هشتگ های تصادفی اضافه نکنید !
 • شما باید  در استفاده از هشتگ ها  هوشمند باشید !
 • برای تحقیق در مورد هشتگ ها وقت بگذارید و بهترین موارد پیدا کنید!

نکته : منظور ما از هشتگ های کوتاه آنهای نیستند که رقابت بسیار بالایی دارند بلکه آنهایی مد نظر ما است که خاص و اتفاقا رقابت پایین تری دارند و همچنین مناسب با پست شما میباشد

هر آنچه درباره هشتگ گذاری اینستاگرام نیاز دارید

4. مخاطب مورد نظر خود را تعیین کنید

برای ایجاد یک برنامه بازی برای حساب کاربری خود ، ابتدا باید در مورد مخاطبان خود اطلاعات بیشتری داشته باشید  آنها کی هستند؟ علایق آنها چیست؟ آنها اهل کجا هستند؟ آن ها چند ساله هستند؟

 • این دسته بندی ها میتواند کار شما را برای تعامل در اینستاگرام و موضوعاتی که قرار است بیان کنید راحت تر کند .
 • تمام این اطلاعات می تواند به شما در درک بهتر آنها و آنچه دوست دارند کمک کند.
 • از تمام این اطلاعات استفاده کنید
 • و محتوایی را ایجاد کنید که به احتمال زیاد با آنها تعامل پیدا میکنید
 • از این گذشته ، این هدف برای مخاطبان شماست که با حساب شما درگیر شوند.
 • همه چیز با تعامل شروع می شود (اولین نکته من را به خاطر می آورید؟)

نتیجه گیری دسته بندی فالوورها

با این اوصاف دریافتیم که تغییرات الگوریتم اینستاگرام به ما این فرصت را میدهد تا بتوانیم در آزمون خطاها هشتگ گذاری و تگ کردن افراد چیزی به اشتراک بگذاریم که متناسب با علاقه مندیهای فالوورهای ما باشد . اگر تازه حساب خود را شروع می کنید فالوور های “ایده آل” خود را دسته بندی کنید ، سن آنها چیست؟ جنسیت؟ منافع؟ پس از جمع کردن “نمایه” آنها و ایجاد محتوا که باعث جذب آنها می شود ، از هشتگ های مربوط به آنها استفاده کنید.

وقت خود را برای هدف قرار دادن همه تلف نکنید.

5. تغییرات الگوریتم اینستاگرام با اهمیت hightlights

highlights  یا همان نکات  برجسته اینستاگرام ابزاری بسیار مفید است که به شما امکان می دهد داستان های خود را در پروفایل خود ، تحت مالکیت خود نگه دارید. برای حفظ برخی از داستان های مهم یا محبوب می توانید نکات برجسته یا همان highlights  ایجاد کنید.

آنها مخصوصاً برای بلاگر اینستاگرام  مفید هستند زیرا می توانید تمام داستانهای ارسال شده در وبلاگ خود را در یک برجسته یا برخی از faq و غیره ذخیره کنید.

 • شما می توانید هر داستان مورد نظر خود را قرار دهید. پس از آن استفاده کنید!
 • مثلا اگر شما خدمات پستیبانی سایت وردپرس انجام میدهید میتوانید کلیه نمونه کارهای خود را برجسته کنید
 • برای  highlights  از بنرهای زیبا و چشمگیر استفاده کنید
 • از برجسته کردن نکات غیر مفید نیز بپرهیزید
 • تنها روی اهدافی تمرکز کنید که میتواند حساب کاربری شما را کاربردیتر کند
 • مثلا دوره های آموزشی که هنوز اعتبار دارند و یا خدماتی که اکنون میتوانید انجام دهید

6. اهمیت فیلم ها در تغییرات الگوریتم اینستاگرام

انواع مختلفی از محتوای ویدیویی وجود دارد که می توانید از آنها به اشتراک بگذارید ، از انتشار فیلم ها در پست های خود گرفته تا استوریها و igtv  از همه این امکانات میتوانید استفاده کنید

 • امروزه محتوای ویدئویی محبوب تر از همیشه است.
 • در تغییرات 2020 الگوریتم اینستاگرام مهم شمردن فیلم ها میباشد
 • مردم تماشای فیلم ها را بیش از تصاویر ترجیح می دهند
 • زیرا آنها را جالب تر و پویاتر می بینند.
 • به همین خاطر اینستاگرام نیز به آن اهمیت بیشتری خواهد داد
 • بیشتر از کلیپ های نیز استفاده کنید که فانتزی نباشند
 • با تلفن همراه خود میتوانید فیلمبرداری کنید و توجه اینستاگرام را در فعالیت بالای خود جلب کنید

توصیه پارس کمره : زمانی که قصد استفاده از بنرهای تبلیغاتی دارید آن را در قالب تصاویر منتشر نکنید . بلکه از تصاویر به عنوان کاور کلیپ ها استفاده کنید . توصیه بعدی ما نیز در خصوص تغییرات الگوریتم اینستاگرام و مهم شمردن ویدیوها این است که از چند کلیپ در یک پست استفاده نکنید و اگر کلیپ شما بیش از 1 دقیقه است آن را در قالب IGTV  منتشر کنید

فروش اکانت اینستاگرام

خرید و فروش اکانت اینستاگرام

09012414116

جهت خرید و دریافت کلیپ آموزشی و نرم افزار کلیک کنید

ابزار مورد نیاز : کامپیوتر یا لپ تاپ

خرید و فروش اکانت اینستاگرام

پارس کمره شما را به خرید و فروش اکانت اینستاگرام با قرارداد رسمی دعوت میکند . میتوانید با ما بهترین اکانت های اینستاگرام را داشته باشید  و بتوانید راه چند ساله را یک شبه طی کنید . اگر مطالب زیر را دنبال کنید ما به شما خواهیم گفت که چرا خرید اکانت اینستاگرام میتواند برای توسعه  کسب و کار شما تاثیر بسزایی در راه اندازی  و فروش محصولات یا خدمات داشته باشد . ما اکانت اینستاگرام را در قالب قرار داد شرکتی به شما تحویل خواهیم داد و در صورت تمایل میتوانید از پکیج های تبلیغات در اینستاگرام و افزایش فالوور با تعهد فروش ما بهره مند شوید . همراه ما باشید با کلیاتی از آنچه که باید درباره خرید پیج اینستاگرام بدانید . پارس کمره هر روز برای شما عزیزان تجربیات خود در خرید و فروش پیج اینستاگرام را مطرح میکند . خواهشمندیم این نکات را که با  مطالعه نمایید

 ***پیج  فیک خریداری نمیشود  ***

فروش اکانت اینستاگرام

مزایای خرید اکانت اینستاگرام

خب سوال اینجاست که این خرید اکانت چقدر اهمیت دارد و چرا ما باید سرمایه ای را برای خرید آن در نظر بگیرید . تبلیات ابعاد مختلفی دارند که یکی از از بعد تبلیغات به مدرنیزه بودن شیوه های تبلیغات ختم میشود . ما امروزه طبق آمار 33 درصد بازدهی تبلغیات در دنیا را باید با تبلیغات اینترنتی دنبال کنیم  . تبلیغات اینترنت میتواند در قالب وبسایت ها ، دیجیتال مارکتینگ و بلاگر ها صورت گیرد . کافیست سری به اینستاگرام بزنید و ببینید که دنیای اینستاگرام تلفیقی از محیط کاری و محیط اجتماعی است و به دلیل موارد زیر متیواند داشتن یک حساب کاربری اینستاگرام تا چه حدی شما را به مردم نزدیک تر کند . اما اگر شما یک حساب با بازدید بالا بخرید چه ؟!!! مطمئنا از مزایای زیر بهره مند خواهید شد :

 • محیطی پر بازدید برای تبلیغ هر گونه خدمات یا محصول
 • تبلیغات کاملا رایگان برای هر ساعت از شبانه روز
 • همراه داشتن یک زمینه آماده برای تبلیغ
 • کسب درآمد کل مبلغی که بابت خرید اکانت اینستاگرام پرداخت کرده اید در کوتاه ترین زمان ممکن
 • جذف فالوور بیشتر و ارتقا پیج اینستاگرامی خود در کمترین زمان

**خرید فالوور فیک اینستاگرام با  ریزش کم**

هدف از خرید اکانت اینستاگرام

اینکه ما به شما توصیه میکنیم از تبلیغات فروش اکانت اینستاگرام پارس کمره استفاده کنید صرفا به دلیلی قابلیت هایی است که امروزه این پر بازدیدترین شبکه اجتماعی در دنیا در اختیار ما قرار داده است . قابلیت هایی همچون :

 • راه اندازی و استفاده آسان و رایگان
 • سورس باز بودن اینستاگرام و استفاده کاملا رایگان
 • در دسترس بودن 24 ساعته محیط کاربری شما
 • دسترسی کامل به انتشار یا حذف هر گونه محتوای پیج شخصی
 • محیط گرافیکی بینظیر و بروز شده در هر نسخه جدید
 • قابلیت های فراوانی که به افزایش فالوور بیشتر شما کمک میکند  مثل پست ، کامنت ، لایک ، استوری ، دایرکت ، تبلیغات حرف های و پروموت کردن پست ها و…..
 • بدون نیاز به شارژ و پرداخت هیچ گونه هزینه سالانه یا ماهیانه
 • قابلیت هایی همچون انتشار پست های موقت
 • قابلیت محدود کردن کاربران  و دسترسی ها به سمت شما
 • قابلیت پرایوت کردن پیج برای امنیت و حفظ حریم شخصی خود
 • امنیت بسیار بالا و و روش های متفاوت برای بازیابی اکانت های هک شده

نکته : ما در ارتقا پیج با تعهد فروش  و قرارداد کتبی پیش میرویم س شما میتوانید ما را به عنوان افرادی فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ خطاب کنید . از اینکه تبلیغات فروش اکانت اینستاگرام ما را دنبال میکنید خیالی آسوده داشته باشید و تنها به کسب درآمد کوتاه مدت از اینستاگرام فکر کنید

چرا خرید اکانت اینستاگرام از ما

خب طبیعتا همانطور که کاربران اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگر بیشتر میشود بازار کلاهبرداری های مجازی نیز همزمان زیاد شده و نمیتوانیم دنباله هر تبلیغی نسبت به خرید پیج اینستاگرام  یا افزایش فالوور اینستاگرام  اقدام کنیم . پلیس فتا بارها و بارها اعلام کره است که برخی کلاهبرداران فروش پیج های فیک و جعلی را دستگیر کرده اند اما همچنان این بازار کلاهبرداری داغ میباشد و بیشتر کسانی که حساب های شما را خالی میکنند و یا به ترفند افزایش فالوور از شما وجه یا یوزرنیم و پسورد دریافت میکنند قابل شناسایی نیستند . مراقبت از یک حساب شخصی امروزه با بالا رفتن اعتبار آن حساب سخت است .  در این باره پارس کمره برای شما مزایای زیر را در نظر دارد تا قانونی ترین روش ممکن در خرید را دنبال کنید

مراحل قانونی فروش اکانت اینستاگرام

 1. آنالیز پیج توسط متخصصین شرکت

 • کلیه فالوورها قبل از فروش توسط شرکت مورد بررسی قرار میگیرند
 • آمار تقریبی فالوور فیک و واقعی و تخمین اینکه روزانه از هر پست چه تعداد لایک یا بازدید خواهید داشت
 • دسته بندی پیج ها و انتخاب بهترین پیج کاربردی برای شروع فعالیت شما
 • آنالیز کلیه کاربریها و دسترسی های لازم برای تنظیم قرار داد فروش اکانت اینستاگرام

2. تنظیم قرارداد توسط شرکت

همانطور که گفتیم با توجه به کلاهبرداریهای بالا در آمار فروش اکانت های اینستاگرام بایستی قراردادی تنظیم شود که ذینفع فروشنده و خریدار مفاد قانونی روند خرید و فروش قوانین مجازی  آن را تصدیق کند

3. پشتیبانی و تبلیغات در اینستاگرام

این مورد به شما بستگی دارد . ما میتوانیم حساب کاربری شما را با تعهد فروش محصول  و ارائه خدمات و برندینگ کلیه مسئولیت پروژه شما را از طراحی با سقف درآمد ممکن تضمین کنیم و همکاری ادامه دار با یکدیگر داشته باشیم .

 • ساخت موشن گرافی و انیمیشن
 • ساخت حرفه ای تیزر با گوینده های مطرح
 • برگذاری ایوینت و سمینارها آفلاین
 • عکاسی صنعتی و مدلینگ محصولات
 • تبلیغات و برندینگ در فضای مجازی
 • پخش تیزر در شبکه های سراسری
 • تولید محتوای تصویری در فضای مجازی
 • فروش اکانت اینستاگرام شما در هر زمان که تمایل به فروش داشته باشید

اما اینستاگرام در این خصوص راه های برای بازیابی حساب سر راه شما قرار میدهد و به همین دلیل هم اگر به دنباله هر نوع تبلیغ فروش پیج اینستاگرام میروید قرارداد شرکتی ما بین شما تنظیم شود . خب این یعنی چه ؟!!!!!

چرا قرارداد برای خرید پیج اینستاگرام الزامی است ؟

 • تصور کنید نسبت به خرید پیج اینستاگرام اقدام میکنید
 • خب طبیعتا از ادمین میخواهید که کلیه کاربریهای حساب را برای شما ارسال کند
 • ادمین نیز طبق روال فروش پیج اینستاگرام کاربری ها را ارسال میکند
 • اما اگر نیت کلاهبرداری در میان باشد میتوند به راحتی حساب را بازگردانی کند
 • و در نتیجه تنها چند کلیک لازم است تا  دسترسی شما را به کل قطع کند

چگونه در خرید پیج اینستاگرام ایمیل را چک کنیم ؟

شما باید زمانی که یک پیج اینستاگرام خریداری میکنید از بیخ و بن کاربریا رو در اختیار داشته باشید که مهمترین دسترسی های شما اولین آدرس ایمیلی است که با آن حساب کاربری راه اندازی شده است   .

سوال  : اگر آدرس ایمیل را از ویرایش پروفایل عوض شود مشکلی ایجاد نمیشود ؟

 • جواب : اگر برای ادامه کار خودتان این کا را انجام دهید مشکلی ایجاد نمیشود .
 • اما در هر حال باید به اولین ایمیل راه اندازی پیج دسترسی داشته باشید
 • چرا که اگر روزی حساب کاربری ما هک شد و هکر آدرس ایمیل را مجددا عوض کرد بتوانیم بازیابی را انجام دهیم
 • همچنان اگر قصد فروش حساب را داشتیم مطمئنا خریدار از ما میخواهد که دسترسی به حساب اولیه را در اختیار او قرار دهید

نکته : اگر شما نیز قصد خرید اکانت اینستا را داشتید باید در مرحله اول به حساب جیمیل استفاده شده در راه اندازی اینستاگرام دسترسی کامل داشته باشید

خرید پیج اینستاگرام

خرید و فروش اکانت اینستاگرام / نتیجه گیری

اگر مدت زیادی نیست که پیج خود را راه اندازی کرده اید ما به شما پیشنهاد میکنیم که یک پیج  خریداری کنید . دلایلی دنباله این پیشنهاد وجود دارد ک شاید بتوانی با بیان آنها شما را قانع به خرید یک حساب کاربری حرفه ای کنیم .

 1. تغییرات الگوریتم اینستاگرام

زمانی  بود که ما میتوانستیم از انواع ربات های مختلف برای جمع آوری فالوورهای فیک و واقعی و جذب فالوور با استفاده از هشتگ ها  استفاده کنیم .  در بین فالوورهای فیک که اتواتیک جمع آوری میشدند فالوورهای واقعی نیزبه چشم میخوردند و خود میتوانستند به جذب فالوور بیشتر کمک کنند . اما تا کنون بارها و بارها در الگوریتم اینستاگرام تغییرات خاصی ایجاد شده است که نه تنها از ربات های عمومی و بلکه از برخی ربات ها ی فعالی و مورد تایید اینستاگرام مثل ربات نینجاگرام هم  مدام با اکشن بلاک های مختلف سر و کار خواهیم داشت و گاها هر اکشن بلاک اینستاگرام میتواند تا یک هفته نیز  رفع آن به طول یبنجامد بنابراین :

 • رقابت برای هر هشتگ کاربردی به دلیل بالا رفتن کاربران اینستاگرام سخت تر شده است
 • اکشن بلاک ها برای جمع آوری فالوور در کوتاه مدت کار ادمین ها را دشوار تر میکند
 • با کوچکترین اشتباهی ممکن است با بلاک لایک ، بلاک کامنت و بلاک فالو روبرو شویم
 • در نتیجه هزینه خرید اکانت اینستاگرام به مراتب سالیانه به همین دلایل افزایش پیدا میکند

2. بازدهی کوتاه مدت و جبران هزینه ها

وقتی با خرید یک اکانت حرفه ای اینستاگرام تبلیغات خود را راه اندازی کنید بدون شک کلی از مراحل اولیه هزینه های تبلیغاتی را طی کرده اید  اما طبیعتا ابتدای کار به این فکر خواهید کرد که چرا باید این هزینه را بابت پیج خود پرداخت کنم و چرا با محیطهایی که اینستاگرام رایگان  در اختیاران قرار داده است پیش نروم ؟!! ا  برداشت ما از دنیای تبلیغات این است :

 • اگر شما قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارید خب طبیعتا اول راه هستید
 • و در ادامه باید گفت شما تا کنون از پیشرفته ترین شبکه اجتماعی دیجیتال مارکتینگ دور مانده اید
 • با این حال درصد قابل توجهی را از دنیای تبلیغات از دست خواهید داد
 • تا شما قرار باشد از راه اندازی پیج اینستاگرام درآمدزایی کنید زمان زیادی طول خواهد کشید
 • پارس کمره به شما توصیه میکند حتی اگر قصد خرید را ندارید از ما در زمینه رشد و تبلیغات در اینستاگرام مشاوره بگیرید
 • ما به شما اطمینان میدهیم که هزینه خرید پیج را در مدت زمان کم از خود پیج کسب خواهید کرد
خرید پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام مخصوص سئو

قابل توجه شما عزیزان که به جذب ترافیک سایت اهمیت میدهید ، چنانچه میخواهید در استوری اینستاگرام لینک وبسایت درج نمایید نیاز به حد اقل 10  کا فالوور دارید  . با خرید پیج های آماده میتوانید از این قابلیت برخوردار باشید  و برای سایت خود ترافیک بالا ایجاد کنید

چگونه در خرید اکانت اینستاگرام امنیت پیج را در نظر بگیرم ؟

شما در هر خرید کاربری جیمیل  مرتبط با اکانت را دریافت کرده و دسترسی را ها تغییر میدهید . با داشتن  کاربری حساب جیمیل دیگر هیچ راهی برای برگرداندن حساب توسط صاحب قبلی پیج وجود نخواهد داشت  اما در نظر بگیرید اگر تنها گذر واژه اکانت ایسنتاگرام را از فروشنده تحویل بگیرید ایشان میتواند به راحت دسترسی های شما را در هر زمانی که بخواهد قطع نماید . فروش اکانت اینستاگرام با  10 کا فالوور آماده تبلیغات و درج لینک در استوری را از پارس کمره بخواهید

همکاری در  خرید و فروش اکانت اینستاگرام

از عزیزانی که قصد همکاری با پارس کمره در زمینه خردی و فروش اکانت اینستاگرام را دارند درخواست همکاری داریم . چنانچه حساب کاربری اینستاگرام با حد اقل 10 کا فالوور فیک و یا حسابهای با فالوور واقعی حد اقل 200 فالوور فعال دارید و ایمیل معتبر دارند از طریق واتساپ با ما جهت مشاوره و همکاری ارتباط برقرار کنید  . از همکاری ما لذت خواهید چرا که ؟

هزینه پیج شما نقدا به حسابتان واریز خواهد شد

همکاری با ما را ادامه خواهید داد

مشاوره رایگان دریافت خواهید کرد

هم در زمینه فروش و هم خرید پیج اینستاگرام تضمین نکات مقرر شده خواهید داشت

نکته : دوستانی که ایمیل معتبر برای حساب کاربری اینستاگرام فروشی خود ندارند به هیچ وجه پیام ارسال نکنند .

با تشکر/ پارس کمره 

نکات مهم در خرید و فروش پیج اینستاگرام

امنیت خرید و فروش پیج اینستاگرام

اخیرا یکی از مشتریان به مراجعه نموده و قصد فروش یک اکانت اینستاگرام داشت . پس از مشاوره رایگان به ایشان  و تعیین قیمت پیج هشدارهایی در خصوص نکات امنیتی در خرید و فروش و اینکه در فروش پیج اینستاگرام باید چه فاکتورهایی از خریدار را در نظر بگیرد به ایشان داده شد . اما پس از مکالمه تلفنی ایشان به تبلیغات برنامه دیوار مراجعه کرده و قصد فروش اکانت اینستاگرام خود به فردی ناشناس داشتند . اما پس از جابجایی های پسورد بین وی و خریدار متوجه شد که خریدار قصد کلاهبرداری داشته است و حساب را از دسترس وی خارج کرده است . در نتیجه فروشنده حساب را از دست داد و دیگر هیچ کاری از دست ما نیز برنیامد . نکاتی باید در خرید و فروش پی اینستاگرام در نظر گرفته شود که متاسفانه فروشنده آنها را رعایت نکرد پیج خود را برای همیشه از دست داد مهمترین نکاتی که باید در فروش پیج اینستاگرام برای افرادی که وبسایت ندارند و پروژه هایی جهت استعلام در سایت ندارند را با هم دنبال میکنیم

روش صحیح خرید پیج اینستاگرام

چند نکته حائز اهمیت وجود دارد که میتوانید یک خرید و یا فروش کاملا امن اکانت اینستاگرام داشته باشید

ایمیل  پیج معتبر باشد

اگر دسترسی به ایمیل اینستاگرام ندارید تحت هیچ شرایطی نباید پسورد پیج را قبل از دریافت وجه به خریدار نسپارید

دلیل این کار این است که در صورتی که خریدار قصد سو استفاده داشته باشد میتواند مالکیت ایمیل دوم را تغییر دهد

چگونه بفهمیم ایمیل اولیه اینستاگرام چیست ؟

اگر شما اطمینان ندارید که ایمیلتان ایمیل اولیه پیج اینستاگرام است یا خیر ، بدانید که اکنون با تغییر ایمیل راه های تایید ایمیل اولیه دشوار شده است . اما میتوانید با استفاده از نسخه های قدیمی اینستاگرام ایمیل اولیه را استعلام کنید .

چگونه بفهمیم ایمیل اینستاگرام کدام است  ؟

اگر شما چند آدرس جیمیل دارید و فراموش کرده اید ایمیل مرتبط با اکانت فعلی کدام است و نمیتوانید وارد حساب کاربری خود شوید و در خرید یا فروش پیج اینستاگرام دچار مشکل شده اید  میتوانید  چند گام ساده زیر را دنبال کنید تا مطمئن شوید کدام آدرس  ، آدرس ایمیل فعال روی پیج اینستاگرام میباشد  . برای اینکه ایمیل اینستاگرام را استعلام بگیرید  :

( میتوانید هم از طریق وبسایت  و یا اپلیکیشن اینستاگرام  این کار را سریعا انجام دهید )

برای کار با وبسایت کافیست :

ابتدا به سایت اینستاگرام مراجعه نمایید

پس از مراجعه به سایت از شما میخواهد که با وارد کردن نام کاربری  و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید

در این مرحله گزینه فراموشی رمز عبور و یا forgot pasword را کلیک کنید با این کار اینستاگرام شما را به صفحه مربوطه هدایت میکند

در صفحه بعدی اینستاگرام از شما میخواهد با وارد کردن یکی از گزینه های : آدرس ایمیل ، شماره تماس و یا یکی از حساب های کاربری دیگر که با همان ایمیل دوم راه اندازی شده است را وارد کنید .

با وارد کردن هر کدام از این 3 گزینه اگر شما صاحب حساب کاربری اینستاگرام باشید یک لینک بازگردانی رمز عبور برای شما به همان مرجع ارسال میکند

برای اینکه قصد دارید بدانید آدرس  ایمیل اولیه حساب اینستاگرام شما چیست در این بخش نام کاربری را وارد نمایید .

با وارد کردن نام کاربری اینستاگرام لینک بازگردانی را به ایمیل فعلی پیج ارسال میکند .

در استفاده از اپ   اینستاگرام روی تلفن همراه نیز  با همین فرآیند در محیط لاگین  اینستاگرام لینک بازگردانی رمز عبور پیج را به صندوق ایمیل اولیه حساب ارسال میکند . (  طبق تصویر زیر )

تنظیمات تاییدیه دو مرحله ای پیج

این گزینه برای خریدار حائز اهمیت است . به محض خرید پیج ، خریدار باید سریعا تاییدیه دو مرحله ای  اینستاگرام را روی تلفن همراه خود فعال نماید

اکشن بلاک اینستاگرام

وضعیت اکشن  بلاک اینستاگرام

یکی دیگر از مواردی که باید در خرید پیج اینستاگرام رعایت کنید چک کردن وضعیت بلاک اینستاگرام  است . این نکته خیلی مهم است در حدی که گاها نباید پولی بابت برخی پیج ها پرداخت کنید . شما ممکن است پیجی را بخواهید خریداری کنید که از نظر لایک ، کامنت ، ویو  و تعداد فالوور و حتی تعداد فالووینگ ها هیچ مشکلی نداشته باشد اما وقتی آن را خریداری میکنید متوجه شوید که پیج خریداری شده بلاک میباشد . با این وضع  معلوم نیست شما چرا بلاک شده اید اما در هر حال تا زمانی که اینستاگرام شما را در حالت بلاک قرار داده است کلی محدودیت در انتظار شماست .

 • در حالت بلاک ممکن است نتوانید کسی را فالو کنید
 • در حالت بلاک ممکن است نتوانید پستی منتشر کنید
 • در حالت بلاک ممکن است نتوانید لایک کنید
 • در حالت بلاک نمیتوانید کامنت بگذارید

کارهایی که باید بعد از خرید پیج اینستاگرام انجام دهید

خیلی از مشکلاتی که برای خریدار پیج اینستاگرام پیش می آید کمی بعد از خرید پیج است . به این صورت که ناگهان متوجه میشود از پیج بیرون انداخته شده و دیگر دسرسی لازم برای وارد شدن به پیج را ندارد . خب پس باید چه کنیم ؟!!! آیا راهی وجود دارد که برای همیشه دسترسی پیج را در اختیار داشته باشید و مالک قبلی پیج نتواند از پروتکل های امنیتی سو استفاده کند ؟!! به نکاتی که پارس کمره به شما میگوید خوب توجه کنید تا وقتی اکانت اینستاگران خریداری میکنید با امنیت کاملا آن را حفظ کنید . مهمترین کارهایی که باید بعد از خرید اکان اینستاگرام انجام دهید عبارتند از :

به محض خرید پیج رمز عبور پیج را عوض کنید
سپس شماره تلفن و آدرس ایمیل را با شماره تماس و یک آدرس ایمیل معتبر جابجا کنید
سپس به بخش security  از قسمت  setting  بروید و اگر تاییدیه دو مرحله ای روشن است آن را خاموش کنید
سپس تاییدیه دو مرحله ای را روی شماره تلفن خود روشن کنید

اقدامات فوق امنیتی بعد از خرید اکانت اینستاگرام

 امکان این را دارد که وقتی ایمیل را عوض میکنید یه مالک قبلی یک ایمیل ارسال شود حاوی اینکه آدرس ایمیل به ایمیل دیگری تغییر کرد  . در این صورت مالک قبلی آدرس ایمیل جدید را دارد و شاید بتواند با داشتن آدرس ایمیل درخواست هایی به  اینستاگرام ارسال کند و اکانت خود را بازگردانی کند . پس ما باید کاری کنیم که مالک قبلی اکانت خریداری شده هیچ سر نخی از آدرس جدید ایمیل اینستاگرام نداشته باشد . پس جهت امنیت بیشتر  یک ایمیل دیگر بسازید  و ایمیل حساب را از ایمیلی که خود تغییر داده اید به ایمیل سوم که ساخته اید تغییر دهید . ( با این وجود شما دو ایمیل بعد از خرید پیج اینستاگرام میسازید )

و نکته آخر برای حسابهایی که با قیمت بالا خریداری میشوند این است که بعد از خرید اکانت اینستاگرام آن را برای یک هفته در حالت دیسیبل قرار دهید . با این کا حساب شما مدت زمانی که مالک قبلی میتواند درخواست هایی هب اینستاگرام داشته باشد را از او سلب میکنید

در نهایت آیدی پیج را عوض کنید

نکته : شاید بعد از تغییر ایمیل اینستاگرام به مراتب ایمیلی از اینستاگرام دریافت کنید که از شما میخواید ایمیل خود را verify  کنید  . این ایمیل ممکن است بارها ارسال شود . سعی کنید مادامی که این ایمیل را دریافت میکنید این کار را انجام دهید

نکته : بعد از خرید پیج اینستاگرام تلاش کنید با فروشنده مادام در ارتباط باشید . گاها به دلایل امنیتی اینستاگرام ، زمانی که قصد دارید پیج را به شاخص ثالث بسپارید اینستاگرام مجددا از صاحب اولیه پیج یاد میکند و از شما میخواهد که با وارد کردن کدی که به ایمیل یا شماره تماس اولیه مالک پیج ارسال میکند فعالیت خود را ادامه دهید . (  پیشنهاد میکنیم تا 3 ماه بعد از خرید اکانت اینستاگرام نسبت به فروش و یا جابجایی مالکیت پیج اقدام نکنید . )

بازگردانی حساب دیسیبل شده

قیمت پیج اینستاگرام

در خصوص قیمت اکانت هایی که شما عزیزان به ما پیشنهاد میکنید نکاتی هست که باید بدانید . ما به عنوان خریدار پیج اینستاگرام موظفیم که این نکات را در اختیار شما ادمین های عزیز  و خریداران اکانت قرار دهیم که به مشکلاتی که بعد از خرید و فروش پیش می آید و دیگر ممکن است راه بازگشت نداشته باشد مواجه نشوید . آنچه که تجربیات ما  بوده و طی خرید و فروش پیج اینستاگرام تجربه کسب کرده ایم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم تا بتوانیم تصمیم درستی بابت خرید یک کانت مورد نظر بگیریم و قیمت پیج اینستاگرام را بتوانیم تخمینی محاسبه کنیم . بنده لیستی از قیمت های واقعی خرید اینستاگرام تهیه کرده ام  و به مرور این لیست را بروز میکنم

خرید حضوری پیج اینستاگرام

پیرو مطالب بالا که بحث جلب اعتماد به خریداران اینستاگرام مطرح شد ، فروشنده حساب اینستاگرامی توجه داشته باشند که اکانت های با فالوور بالا و ریچ بالا را سعی کنند به صورت مجازی و غیر حضوری نفروشند . پارس کمره برای کلیه فروشندگان اینستاگرام با پیج های واقعی فالوور بالا خرید حضوری دارد . میتوانید با ما هماهنگی های لازم را داشته باشید تا در هر کجای تهران که هستید جهت خرید حضوری پیج شما اقدام کنیم.

 • پیج  های فیک یه هیچ وجه خرید حضوری ندارند
 • پیج های واقعی زیر 20 کا خرید حضوری ندرند
 • جهت خرید حضوری بایستی حتما برای ما شماره تماس ثابت ارسال کنید
 • تصویر کارت ملی فروشنده نیز جهت هماهنگی خرید حضوری پیج بایستی به ما ارسال گردد

پرسش و پاسخ های کلیدی در خرید و فروش اکانت اینستاگرام

بله صد درصد  . با محیطی که اینستاگرام برای بازگردانی پیج ارائه کرده است ممکن است سو استفاده هایی از طرف فروشنده رخ دهد که خریدار پیج بایستی حتما کاربری ایمیل را ار فروشنده تحویل بگیرد ( مگر اینکه خریدار پس از خرید پیج تا مدت 3 ماه به هیچ وجه کاربری ایمیل و تلفن خود را که روی پیج قرار میدهد تغییر ندهد تا اینساگرام مالکیت وی را بپذیرد و  تاییدیه دو مرحله ای رو نیز فعال کند  )

پس از اینکه قیمت پیج تعیین شد و با فروشنده به توافق رسیدید و وی کاربری به شما داد اولین کار شما این است که از وی بخواهید تا شماره تماس شما را روی مالکیت ایمیل پیج جایگزین کند   .

 • سپس گذر واژه ایمیل را با رفتن به لینک  change gmail password  تغییر دهید
 • سپس از روی مرورگر به آدرس google my account  بروید و دسترسی های شخص ثالث را قطع کنید

با این کار فروشنده دیگر مالکیتی در خصوص اکانت جیمیل ندارد

سپس به حساب کاربری اینستاگرام بروید  و پسورد اینستا را تغییر دهید

برخی مشتریان عزیز زمانی که به ما مراجعه میکنند از ما میخواهند  پیجی را خریداری کنند که x درصد پیج زن یا مرد باشند . یا قصد خرید اکانت هایی دارند که فالوورها کاملا  مرد یا زن باشند . این نکته را بدانید که به هیچ طریق نمیتوانید آنالیز خوبی از اینکه چند درصد فالوورها مرد یا زن هستند داشته باشید  و این کار سختی برای شما خواهد بود چرا که به دلیل اهداف تجاری بسیاری از اکانت ها خلاف آنچه که باید اطلاعاتشان ثبت میشود . اما چند نکته مهم در خصوص خرید پیج های اینستاگرامی با این فیلترها میباشد

 • برای خرید اکانت هایی که در زمینه های کاملا خاصی مثل زنان و زایمان یا کاشت ریش و سبیل و…. که در زمینه هایی خاص فعالیت دارند را میتوان امیدوار به میزان فالوورهای مد نظر مرد یا زن که مد نظر داریم بود
 • در خصوص اکانت هایی که با پروفایل دخترانه  و پسرانه همراه با تم های کاملا یک جنس ( دختر یا پسر  ) فریب نخورید این نشان دهند میزان فالوور مد نظر شما در خصوص درصد ضور زن یا مرد نیست

اولین پیشنهاد پارس کمره به خریدارها یا فروشندگان  پیج اینستاگرام این است که خرید خود را حضوری انجام دهید . چنانچه به هر دلیل فروشنده  و خریدار موقعیت تبادل حضوری را نداشتند جهت خرید پیج اینستاگرام قابل اطمینان نکات زیر را با دقت مرور کنید

 • فروشنده باید یک وبسایت معتبر داشته باشد که محتوای وبسایت بتواند اطمینان خریدار را جلب نماید
 • فروشنده اگر وبسایت ندارد و اطمینانی نمیتواند جلب شود ارائه شماره تماس ثابت  و خرید و فروش از طریق تماس تلفنی با همان شماره تماس ثابت دنبال شود و مکالمه توسط خریدار ضبط گردد ( سپس فروشنده کارت ملی خود را برای خریدار بایستی ارسال کند  )

در خرید پیج اینستاگرام به این نکته توجه کنید که شما به احتمال 95 درصد در حال تغییر کاربری یک پیج هستید . از این رو نباید توقع داشته باشید که بعد از خرید پیج فالوورها ریزش نکنند . اما اینکه  ریزش فالوورها غیر طبیعی باشد  به احتمال قوی پیج با آمار فیک به شما فروخته شده است . همیشه در  خرید پیج اینستاگرام به چند نکته توجه بیشتری کنید .

 1. به هیچ وجه به تعداد فالوورهای اهمیت ندهید بلکه آنالیز ریچ پیج را از فروشنده بخواهید
 2. یک کلیپ 30 ثانیه ای از فروشنده بخواهید که پست های آخر را آنالیز کند و برای شما ارسال کند
 3. به هیچ وجه به پیج هایی که فاقد پست  و فالووینگ هستند اعتماد نکنید و آنالیز بسیار دقیق داشته باشید
 4. به پیج هایی که لایک و ویو بالای 5 کا دارند اما کامنتی ندارند اعتماد نکنید چرا که احتمال قوی در کمپین ها رشد کرده است
 5. همچنین اگر پست های پیج لایک و ویو و حتی کامنت بالایی داشت نیز احتمالا پیرو گزینه 5 از مسابقات استفاده کرده و اکنون که در فاز مسابقات نیست برای شما ورودی نخواهد داشت . بدین ترتیب از ادمین بخواهید که یک پست و استوری منتشر کند  و آن را دقیق آنالیز کنید
 6. هیچ گاه پیج اینستاگرام بدون ایمیل اولیه خریداری نکنید چرا که در آن صورت مالکیت پیج روی شماره تلفن است و احتمال بازیابی توسط صاحب قبلی وجود دارد
 7. همیشه سعی بر آن باشد که از وبسایت پیج خریداری کنید نه از اینستاگرام و شبکه های مجازی

خرید را کنسل کنید  . اگ فروشنده ایمیل اولیه را به شما ندهد میتواند با یک ریکوئست ساده و ارسال مدارک به اینستاگرام حساب خود را بازگردانی کند .  درو اقع میتواند به اینستاگرام گزارش دهد که پیج من هک شده است و با ارسال مدارک به اینستاگرام قادر به بازیابی حساب خود خواهد شد .

رده بندی اکانتتعداد فالوورتوضیحاتقیمت ( بروزرسانی آبان 99 )
پیچ فیک1 تا 5 کابدون ریزش . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبر100 تا 200 هزار تومان
پیچ فیک5 تا 10 کابدون ریزش . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبربین 200 تا 300 هزار تومان
پیچ فیک10 تا 20 کاریزش کم . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبربین 200 تا 450 هزار تومان
پیچ فیک10 تا 20 کاریزش متوسط . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبربین 200 تا 350 هزار تومان
پیچ فیک20 تا 40 کاریزش کم . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبربین 400 تا 900 هزار تومان
پیچ فیک20 تا 40 کاریزش متوسط . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبربین 400 تا 800 هزار تومان
پیچ فیک40 تا 60 کاریزش کم . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبربین 800 تا 1.600
پیچ فیک40 تا 60 کاریزش متوسط . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبربین 800 تا 1.800 میلیون تومان
پیچ فیک60 تا 90 کاریزش کم . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبر1.300 تا 3 میلیون تومان
پیچ فیک60 تا 90 کاریزش متوسط . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبر1300 تا 2.500 میلیون تومان
پیچ فیک90 تا 130 کاریزش کم . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبر2.500 تا 5 میلیون تومان
پیچ فیک90 تا 130 کاریزش متوسط . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبر2.500 میلیون تا 3.500 میلیون تومان
پیچ فیک130 کا به بالاریزش کم . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبر توافقی
پیچ فیک130 کا به بالاریزش متوسط . اکانت بلاک نیست . دارای ایمیل معتبرتوافقی
پیج واقعی / لایف استایل1 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین 200 تا 500 لایک ویو استوری 200 به بالا500 هزار تومان
پیج واقعی / بیزینسی1 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین 200 تا 500 لایک ویو استوری 200 به بالا800 هزار تومان
پیج واقعی / لایف استایل2 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین 500 تا 800 لایک ویو استوری 400 به بالا800 هزار تومان
پیج واقعی / بیزینسی2 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین 500 تا 800 لایک ویو استوری 400 به بالا1.300 هزار تومان
پیج واقعی / لایف استایل3 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین1.100 میلیون تومان
پیج واقعی / بیزینسی3 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین3 میلیون تومان
پیج واقعی / لایف استایل4 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین1.300 میلیون تومان
پیج واقعی / بیزینسی4 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین4 میلیون تومان
پیج واقعی / لایف استایل5 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین1.800 میلیون تومان
پیج واقعی / بیزینسی5 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین5 میلیون تومان
پیج واقعی / لایف استایل6 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین2.500 میلیون تومان
پیج واقعی / بیزینسی6 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین6 میلیون تومان
پیج واقعی / لایف استایل7 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین3.200 میلیون تومان
پیج واقعی / بیزینسی7 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین7 میلیون تومان
پیج واقعی / لایف استایل8 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین4 میلیون تومان
پیج واقعی / بیزینسی8 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین8 میلیون تومان
پیج واقعی / لایف استایل9 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین5 میلیون تومان
پیج واقعی / بیزینسی9 کاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بین9 میلیون تومان
پیج واقعی / لایف استایل10 کا به بالاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بینتوافق
پیج واقعی / بیزینسی10 کا به بالاریزش ندارد . اکانت بلاک نیست . ایمیل معتبر / لایک پست بینتوافقی

 ***پیج  فیک خریداری نمیشود  ***

هشتگ گذاری در اینستاگرام

هشتگ گذاری در اینستاگرام

هشتگ های اینستاگرام

هشتگ گذاری در اینستاگرام

راهنمای مبتدی برای استفاده از هشتگ های اینستاگرام در سال 2020 را امروز با پاس کمره دنبال کنید  . میلیون ها هشتگ در اینستاگرام وجود دارند که هر موضوع و چیزهای ممکن را که می توانید در مورد آنها فکر کنید ، پوشش می دهد.  کاربران هر روز هنگام به اشتراک گذاشتن عکس ازانواع هشتگ ها  استفاده می کنند که برای یافتن هدف خاص به سادگی  از طریق هشتگ ها یافت میشوند .  بدانید که در افزاش فالوور اینستاگرام یکی از حساسترین نکاتی که باید طبق تجربیات خود به حساب کاربری خود کمک کنید استفاده از هشتگ ها ایت که شما با این کار در واقع یک راه برای پیدا کردن خودتان توسط آنها است  . همراه ما باشید با آموزش هشتگ گذاری در اینستاگرام  و 5 نکته مفید که باید درباره کاربرد این هشتگ ها بدانید .

هشتگ گذاری در اینستاگرام

اهمیت هشتگ گذاری در اینستاگرام

چرا هشتگ اینستاگرام اهمیت دارد ؟

الگوریتم اینستاگرام نمیتواند اهدافی را که پشت هشتگ اینستاگرام  وجود دارد را مخفی کند .

 • به همین دلیل اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است که روی هشتگ ها توجه کنید
 •   شما میتوانید از آنها به درستی استفاده کنید تا بتوانید حساب کاربری خود را رشد دهید
 • و با تست کردن راه های مختلف  ببینید هشتگ گذاری در اینستاگرام به کدام روش مفید تر است

نکته : برای جذب فالوور اینستاگرام بدون شک به استفاده از هشتگ اینستاگرام نیازمند خواهید بود . هشتگ ها باید بارها و بارها استفاده شوند تا بتوانید فرمول مناسبی را بین آنها کشف کنید

1. از هر 30 هشتگ استفاده کنید

اینستاگرام به هر پست حداکثر 30 هشتگ اجازه حضور می دهد بنابراین از این شماره استفاده کنید و از همه آنها استفاده کنید.  هرچه تعداد هشتگ گذاری در اینستاگرام بیشتر باشد  ، شانس این که کاربران بتوانند پستهای شما را ببیند و جمع آوری فالوور برای شما همراه داشته باشید ، بیشتر می شود. افراد نمی توانند به جستجوی حساب شما بپردازند ، باید به آنها کمک کنید تا شما را پیدا کنند.

 •  اینستاگرام پست های شما را “پنهان نمی کند”
 • یا شما را “بخاطر استفاده از هر 30 هشتگ” مجازات نمی کند.
 • آنها اهمیتی نمی دهند اگر از عکسهایتان از 0 ، 3 یا 30 استفاده کنید ،
 • مگر اینکه بالای 30  هشتگ استفاده کنید .

2. از هشتگ های مربوطه استفاده کنید

این نکته در استفاده از هشتگ اینستاگرام کاملاً واضح است اما من دیده ام که بسیاری از افراد این اشتباه را مرتکب می شوند. همانطور که قبلاً گفتم ، مردم اغلب برای یافتن چیز خاصی از هشتگ استفاده می کنند.

مثال : اگر کابران  روی #تخت جمشید کلیک کنند و عکس سلفی شما را در محیطی نا مربوط ببینند ، احتمالاً شما را دنبال  نمی کنند ، زیرا این چیزی نیست که آنها برای دیدنش آمده اند.

 • شما باید از هشتگها به عنوان کلید واژه هایی که تصویر شما را توصیف می کند ، فکر کنید
 • و به عنوان ابزاری که به افراد کمک می کند چیز خاصی را پیدا کنید.
 • به همین دلیل استفاده از هشتگ هایی که مربوط به تصویر ، عنوان و / یا حساب شما هستند مهم است.

استفاده از هشتگ های مربوطه به شما شانس بیشتری می دهد تا افرادی که تصاویر شما را دوست دارند و حساب خود را دنبال کنند ،  زیرا این چیزی است که قبلاً به آنها علاقه مند بوده و در جستجوی آن هستند.

3. در پست های برتر دریافت کنید

می دانید چگونه هنگام جستجوی هشتگ ، برگه های “بالا” و “اخیر” وجود دارد؟

خوب ، اگر می خواهید بیشتر افراد را در یک هدف هشتگ اینستاگرام به شمت خود بکشانید  باید :

 • وارد پست های برتر آن هشتگ شوید.
 • ( البته ، این آسان نیست زیرا هر روز هزاران پیام جدید ایجاد می شود )
 • به همین دلیل باید با هشتگ انتخابی دنبال کنید
 • و پست های برتر را انتخاب کنید

چگونه در پست های برتر اینستاگرام  ظاهر شویم ؟

در واقع آسان است

 • فقط یک هشتگ انتخاب کنید و به پست های برتر نگاه کنید.
 • به تعداد لایک و نظر این پست ها نگاه کنید.
 • اگر تعداد لایک و اظهار نظر مشابه دریافت کرده اید ، به این معنی است که فرصتی برای حضور در پست های برتر دارید

طراحی و پشتیبانی سایت وردپرس

4. هشتگ های خود را تغییر دهید

با نگه داشتن لیستی از هشتگ های مربوطه در یادداشت های خود ، می توانید جای گذاری های متفاوتی انجام دهید  ، یک روش عالی برای سریع تر و آسان تر کردن کارهاست ، بلکه فقط عادت به استفاده از همان مجموعه در هر عکس را ندارید.

 • مهم است که مرتباً هشتگ خود را تغییر دهید تا اینستاگرام فکر نکند شما یک حساب اسپم هستید.
 • استفاده از همان هشتگ های قدیمی در هر پست اسپم به نظر می رسد
 • و ممکن است اینستاگرام فکر کند شما یک شخص واقعی نیستید.

یکی دیگر از دلایلی که باید هشتگ خود را تغییر دهید این است که ببینید کدام یک از آنها برای حساب شما یا نوع عکسی که ارسال می کنید بهتر کار می کنند.

 • هشتگ های  بسیاری با سطح محبوبیت مختلف وجود دارد ،
 • بنابراین باید موارد مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی برای شما بهتر است
 • با تنوع در ایجاد هشتگ ها در هشتگ گذاری در اینستاگرام پس از چند بار نتیجه مثبت را خواهید دید
 • توصیه می کنم 3-4 گروه مختلف از هشتگ داشته باشید تا بتوانید بین آنها بچرخید.
 • همچنین ، هر بار که آنرا در یک پست قرار دهید ، مجموعه را ویرایش کنید ،
 • هشتگ هایی را که مرتبط نیستند حذف کنید یا موارد مختلفی را که مربوط به آن تصویر خاص هستند ، اضافه کنید.

راه اندازی اینستاگرام با امنیت کامل

5. از هشتگ با رقابت کمتر استفاده کنید

و آخر اینکه ، از هشتگ هایی استفاده کنید که کوچکتر هستند و چندان محبوب نیستند و رقابت کمتری دارند  زیرا استفاده از هشتگ هایی که میلیون ها پیام دارند برای شما کاری نخواهند کرد.

 • به همین دلیل باید هشتگ های هدفمند کوچک را پیدا کنید و از آنها استفاده کنید.
 • با داشتن هشتگ های کوچکتر ، شانس بیشتری برای توجه دارید
 • و می توانید به راحتی در پست های برتر قرار بگیرید.

اگر حساب کاربری شما هنوز بسیار اندک است و شما مشغول چندانی نیستید ، توصیه می کنم از هشتگ هایی استفاده کنید که دارای پستهای زیر 100k هستند.

با رشد حساب کاربری خود و شروع به گرفتن لایک های بیشتر ، می توانید هشتگ هایی را انتخاب کنید که محبوب تر هستند.

تبلیغات در اینستاگرام با پارس کمره

نحوه استفاده از هشتگ گذاری در اینستاگرام / نتیجه گیری

هشتگ بهترین و سریعترین راه برای رشد اکانت اینستاگرام شماست.

به همین دلیل بسیار مهم است که نحوه کار و استفاده صحیح از آنها را درک کنیم.

این 5 نکته ای که در بالا به اشتراک گذاشتم به شما کمک می کند تا هشتگ های اینستاگرام مناسبی برای حساب کاربری خود بیابید و به شما کمک می کند تا از حداکثر 30 هشتگ استفاده کنید.

اما موارد زیادی در اینستاگرام به شکل معا  وجود دارند که با تغییرات الگوریتم اینستاگرام این معما همیشه برقرار است . اما این را بدانید که حساب شما در حال رشد است

هشتگ گذاری در اینستاگرام

 راه های پیدا کردن هشتگ مناسب برای اینستاگرام

برای اینکه بخواهید بهترین هشتگ ها را در پشت ها و استوری اینستاگرامی خود درج کنید ابتدا باید بدانید که پر کاربردترین و کم کاربردترین هشتگ های اینستا را چگونه میتوانید تهیه کنید . راه های مختلفی برای  پیدا کردن هشتگ های اینستاگرام وجود دارد که برخی با استفاده از سایت ها و برخی دیگر نیز کمی حرفه ای تر هستند .

 • استفاده از سایت keywordtool.io
 • استفاده از سایت hashragify 
 • استفاده از سایت sket social برای  هشتگ گذاری در اینستاگرام
 • سایت seekmetrics  نیز یکی از سایت های مناسب برای پیدا کردن هشتگ های مناسب و مشابه میباشد

پینشهاد پارس کمره

پارس کمره به شما عزیزان پیشنهاد میکند اگر قصد پیدا کردن کاربردیترین هشتگهای اینستاگرا را دارید با دو ابزارک پیش بروید . اولین ابزارک tailwind  میباشد و دومین نیز کار با ربات نینجاگرام . با استفاده از این ابزرک ها میتوانید بر اسا تگ های مد نظر کلیه پستها مرتبط را پیدا کرده و از آنها استفاده کنید