اینستاگرام

فروش پیج میلیونی

خرید پیج واقعی میلیونی
خرید پیج واقعی میلیونی

فروش پیج میلیونی اینستاگرام

صفر تا صد فروش پیج میلیونی  را با هم دنبال کنیم . کاربران عزیز  گاها از ما میپرسند که قیمت پیج اینستاگرام 1m فالوور  چقدر است ؟ بیایید قبل از بررسی این سوال از خود بپرسیم که پیج میلیونی بخرم یا نه ؟!!!! این سوالیست که بسیاری از کاربران قبل از استعلام قیمت پیج 1m فالوور یا بالاتر از ما دارند . قبل از اینکه بپرسید قیمت پیج میلیونی واقعی چند است بیایید چند نکته را در ادامه با هم مرور کنیم که آیا پیج میلیونی بخریم یا نه ؟ و در خرید پیج اینستاگرام 1m یا بالاتر چه نکاتی را باید رعایت کنیم ؟ همراه پارس کمره باشید با اطلاعات مفیدی از فروش  اکانت میلیونی اینستاگرام و بایدها و نبایدها

برای خرید پیج اینستاگرام بیشتر مطالعه کنید

 

پیج میلیونی بخریم یا نه ؟

قابل توجه عزیزانی که از ما قیمت پیج واقعی میلیونی اینستاگرام را استعلام میکنند چند نکته را برای شما عزیزان بازگو میکنیم تا در خرید پیج بهتر تصمیم بگیرید .

آیا کسی پیج میلیونی را میفروشد ؟!!

اول از خود باید بپرسیم که اگر کسی قصد فروش اکانت میلیونی را دارد  و مدعیست که پیج واقعیست چرا با درآمد تبلیغاتی پیج ادامه نمیدهد . به طور مثال در سال 1401 یک پست تبلیغاتی پیج فروشی میلیونی میتواند حد اقل روزانه یک میلیون درآمد برای ادمین داشته باشد که این حد اقل درآمد و حد اقل تعرفه پست تبلیغاتی برای این پیج است . خب از آنجایی که تبلیغاتی پیج های فالوور بالا از قبل رزرو میشوند طبیعتا ماهانه 30 پست  تبلیغاتی داریم ، حال ما در نظر میگریم که به دلیل اینسایت پیج یک روز پست تبلیغاتی و یک روز تبلیغات از طریق استوری ها انجام شود که همچنان حد اقل درآمد از دو تا سه استوری در روز نیز برای پیج میلیونی همان یک میلیون تومان در  روز میشود . حال اگر بهتر محاسبه کنیم ما ازین پیج میلیونی حد اقل 30 میلیون تومان در  ماه و 360 میلیون تومان در سال درآمد خالص داریم . با این اوضاع تورم چه دلیل دارد یک ادمین پیج میلیونی خود را بفروشد  وقتی که میتواند در سال کلی درآمد از پیج داشته باشد ؟؟!!!!! پس باید چه کنیم ؟ به نکات زیر توجه کنید تا تصمیم بهتری برای خرید پیج میلیونی داشته باشید  اگر ادمینی قصد دارد پیج میلیونی خود را زیر قیمت بفروشد احتمال دارد :

  • عمده فالوورهای پیج فروشی مورد نظر فیک میباشند .
  • پیج مشکل مالی با کاربران دارد  (احتمال دارد ادمین در خصوص تبلیغات یا فروش محصولات با  افرادی مشکل مالی داشته باشد )
  • پیج با ریپورت بالایی روبرو شده است (پست های سیاسی   و مستهجن  و نا مربوط ممکن است ریپورتهایی برای پیج به همراه داشته است  )
  • پیج هک شده است .

برای کارشناسی پیج با پارس کمره  تماس بگیرید

نکات مهم در خرید پیج اینستاگرام میلیونی

علاوه بر نکات بالا یه موارد زیر نیز توجه جدی داشته باشید  :

  1. فروش پیج اینستاگرام میلیونی حتما باید توسط چند ادمین کارشناسی شود  (کارشناسی پیج توس پارس کمره انجام میشود )
  2. خرید پیج اینستاگرام میلیونیباید حتما و حتما حضوری انجام گردد
  3. ایمیل اصلی پیج باید تحویل خریدار گردد
  4. قبل از تسویه حتما یک استوری با  مبنی بر اختلاف حساب  با ادمین قبلی در وضعیت خود پیج منتشر شود  تا اگر وجهی توسط فرد یا گروهی پرداخت شده است مشخص گردد
  5. پیج  میلیونی باید اینسایت میلیونی داشته باشد . بنابراین اطلاعات آماری کل پیج را از ادمین تحویل بگیرید (در این موضوع هم ریسک نکنید و از کارشناس پیج پارس کمره استفاده کنید  )
  6. فروش پیج میلیونی ادمین را وسوسه میکند تا نسبت به بازگردانی پیج اقدام کند . ازین جهت توصیه میکنیم در مرحله اول پیج میلیونی نخرید چرا که ریسک بالایی دارد اما اگر نسبت به خرید آن تصمیم جدی داشتید کلیه اقدامات لازم و امنیتی باید رعایت شود .

 

قیمت پیج اینستاگرام 1m فالوور

برای خرید یک پیج میلیونی تصور میکنیم که این پیج 70 درصد فالوور واقعی دارد (در صورتی که پیج مختص یک برند یا فرد مشهوری نباشد احتمالش خیلی کم است که بیش از 70 درصد فالوور واقعی داشته باشد  ) . ابتدا باید پیج توسط کارشناس پیج پارس کمره بررسی شود تا قیمت دقیق را به شما عزیزان بگوییم در غیر اینصورت اگر میخواهید حدود قیمت را بدانید ، ارزش هر کا فالوور پیج شما بین 70 تا 200 تومان  در سال 1401 متغیر میباشد  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *