اینستاگرام

خرید پیج بیزینسی

خرید پیج بیزینسی

خرید پیج  بیزینسی

بهترین پیج برای کسب و کار چیست ؟ پیج چند کا برای راه اندازی کارم بخرم ؟ از کجا بفهمم پیجی که میخرم بیزینسی است ؟ پیج بیزینسی باید چه ویژگیهایی داشته باشد ؟ آیا درصد زن و مرد برای خرید پیج بیزینسی مطرح است  ؟ بیش از 80 درصد مشتریانی که برای خرید پیج اینستاگرام به ما مراجعه میکنند قصد راه اندازی یک کسب کار با پیج را دارند . اما کلی  سوالات و تردیدهایی نسبت به خرید پیج طبیعتا وجود دارد که ما را مجاب کرده است تا توضیحات کاملی از خرید پیج مناسب بیزینس در این مطلب مطرح کنیم .  پارس کمره با بیش از 4 سال سابقه کاری مفید در زمینه خرید و فروش پیج واقعی اینستاگرام به کلیه سوالات شما عزیزان جواب میدهد . همراه ما باشید با 8 نکته مهم درباره خرید پیج بیزینسی ، نحوه محاسبه قیمت فروش پیج بیزینسی  و هر آنچه که برای خرید اکانت آنلاین شاپ و صفحات  درآمدزا باید بدانید .

خرید و فروش پیج واقعی اینستاگرام

خرید پیج بیزینسی

 1. اهمیت فالوور در خرید پیج

درعین مهم بودن حجم فالوورها ، شاید باور نکنید اما یکی از کم اهمیت ترین معیار خرید پیج بیزینسی  میزان فالوور شماست . خیلی ها بر این باورند که وقتی قصد فروش داریم به میزان فالوور ما نگاه میکنند . اما از طرفی اگر احتمال اینکه  خریدار به پیجی که مدام در حال ریزش است و یا لایک و ویو ندارد  اعتماد کند بسیار ضعیف است . پس به حجم فالوور پیجی که میخواهید بخرید اصلا اهمیت ندهید . گاها پیج های صفر میتوانند بیشتر از پیج های آماده با فالوور بالا ورودی   داشته باشند . 

  2. اهمیت کاربری در خرید پیج بیزینسی

مهمترین معیار خرید پیج بیزینسی کاربری پیج است . شما برای راه اندازی کسب و کار باید طبیعتا دنبال نزدیکترین موضوع به کار خود باشید . اما سوال اینجاست که مثلا اگر در زمینه طراحی لباس فعالیت داریم  ، کجا دنبال خرید پیج بیزینسی با کاربری طراحی لباس باشیم  . پارس کمره به شما ترفندهایی را بازگو میکند تا بتوانید به هدفتان نزدیکتر شوید .

حد اقل فالوور اکتیو روزانه پیجی که قرار است بخرید باید 30 درصد از کل فالوور آن باشد  . مثلا اگر قصد خرید پیج بیزینسی 10 کا دارید باید حد اقل 3 کا فالوور اکتیو در روز داشته باشد . برای این فروشنده میتواند به راحتی از مسیر زیر اسکرین رکوردر بگیرد .

اطلاعات آماری یا همان insight  / کلیک روی گزینه see all در اطلاعات آماری حساب   / total followers  /  و کلیک روی نمودار انتهای صفحه (دو گزینه ساعت و روز موجود است که هر کدام نشان دهنده میزان فالوور آنلاین بر حسب ساعت یا روز را نشان میدهد )

در تصویری که مشاهده میکنید شاهد اطلاعات آماری پیجی با 7 هزار فالوور واقعی هستیم . برای خرید پیج بیزینسی ما اطلاعات آماری پیج را بررسی کردیم  و با این آمار مواجه شدیم . در این آمار حدود 4 هزار فالوور فعال در روز ثبت شده است که بیش از 50 درصد فالوورهای پیج میباشد . این آمار بسیار خوبی برای ماست .

نکته دیگر مبحث کاربری پیج است که همانطور که اشاره کردیم برای مثال دنبال خرید پیج بیزینسی جهت طراحی لباس بودیم . ما به شما پیشنهاد میکنیم این پیج را بخرید حتی اگر موضوع پیج کاملا بی ربط با طراحی لباس بود . دلیل ما این است که در اینجا ما درصد فالوورهای خانم را روی عدد 47.4 درصد میبینیم که فوق العاده است .  بنا به تجربه ما در زمینه فروش پیج بیزینسی و سرگرمی ، هر پیجی که بیشتر از 30 درصد فالوور خانم داشته باشد میتواند فعالیت بیزینسی موفقی داشته باشد .

خرید پیج بیزینسی

 3. اهمیت سلامت پیج برای خرید

شما قصد خرید پیج بیزینسی دارید نه سرگرمی و موارد دیگر . در واقع شما قصد دارید بخشی از موفقیت کسب و کار آنلاین خود را با خرید پیجی آماده تضمین کنید . پس باید مراقب چند نکته باشید تا بعدا پیشمان نشوید . یک پیج سالم بیزینسی ویژگیهای زیر را دارد  : 

  • محتوایی مناسب : بسیاری پیج ها هستند که تا روز فروش محتوای مستهجن دارند اما به محض اینکه تصمیم فروش گرفته میشود محتوا حذف شده و محتوای بیزینسی جایگزی میشود و در نهایت به عنوان پیج فروشی بیزینسی مطرح میشود . این کار شایسته ای نیست اما متاسفانه بسیار افرادی هستند که همچنان این ترفند را پیاده میکنند و هنگام فروش ویو بالایی دارند . ما در برگه * اهمیت محتوای پیج فروشی * کامل به شما توضیح میدهیم که چگونه پیج را آنالیز کنید .
  • وضعیت فعالیت پیج  : تنها آمار بالا نمیتواند به شما فعال بودن پیج را ثابت کند . شما قبل از هر آنالیز محتوایی به آخرین پست توجه کنید . اگر  از تاریخ  آخرین پست منتشر شده نهایتا 2 روز  گذشته باشد میتوان روی آمار پیج حساب کرد اما اگر پست آخر برای مدت ها پیش است  روی آن  به عنوان پیج آماده واقعی حساب نکنید .
قیمت اکانت واقعی تیک تاک

 4. بررسی دایرکت پیج بیزینسی

در خرید پیج بیزینسی یا بهتر است بگوییم پیجی آماده برای بیزینس یکی از معیارهای مهم  که مدتهاست به آن توجه نمیکنیم دایرکت پیج است . پیجی که میخواهید برای کسب و کار بخرید حتی اگر  قبلا موضوع سرگرمی هم داشته است باید دایرکت خوبی داشته باشد . اهمیت دایرکت به اصلاح شلوغ بدین منظور است که نرخ بالای تعامل با کاربران میتواند در آینده به کسب و کارتان کمک کند . طبیعتا اگر ادمین قبلی تعامل خوبی با کاربران داشته است تحمل محتوا و موضوع پیج شما در فعالیت بعدی میتواند هدفمندتر باشد .

5. بررسی مسائل مالی

چندی پیش فروشنده ای به ما مراجعه کرد و قصد فروش پیج بیزنسی خود را داشت .  کارهای خرید پیج طبق روال انجام شد اما حدود دو روز بعد خرید یا کلی دایرکت مبنی به تهدید به شکایت روبرو شدیم که اکثرا مدعی بودند ادمین قبلی مبالغی در ازای تبلیغات یا ارسال محصول درخواست کرده  است . در نهایت مشخص شد فروشنده پیج تا جایی که در توان داشته از  کاربران مبالغی را جمع کرده و پیج را فروخته است . این تجربه خرید پیج بیزینسی ما را مجاب کرد که همیشه بعد از خرید بلا فاصله تسویه انجام شود ، بلاک لیست پیج بررسی شود ، یک وضعیت مبنی بر  احتمال مشکل مالی منتشر شده و مدت یک یا دو روز جهت پاکسازی پیج از مشکلات مالی در نظر گرفته شود . تجربه ما در این مدل خرید پیج کمک شایانی به ما کرده است  تا اعتماد کاربران را بمراتب بیشتر از قبل تجربه کنیم .  بنابراین مراقب باشد که در خرید پیج بیزینسی از مشکلات مالی پیج کاملا مطمئن شوید . 

 6. آمار ریپورت در خرید  پیج آماده

استعلام آمار دقیق  ریپورت کار واقعی سخت و یا بهتر است بگوییم غیر ممکن است    . شما وقتی اقدام به خرید پیج بیزینسی میکنید اول از هر چیز باید بدانید پیج تا زمان حال چه فعالیتی داشته است . بگذارید خلاصه تر بگوییم ، پارس کمره در فروش پیج بیزینسی کل محتوای پیج را از اولین پست تا آخرین پست که نهایتا متعلق به 2 روز اخیر است دست نخورده باقی میگذارد تا خریدار پیج بررسی کند . این حسن نیت باعث میشود تا دیگر  تردیدهای احتمالی همراه خریدار نباشد و بدانید چه پیج با چه محتوایی را قرار است بخرد .  بنابراین اگر محتوای پیج آماده بیزینسی مناسب باشد حد اقل آمار ریپورت را خواهید داشت .

نکته  : اگر قصد خرید پیج سرگرمی فن پیج یا هر پیجی که از یک شخصیت تبعیت میکند برای کسب و کار آنلاین دارید ابتدا مطمئن شوید پیج فن ، از پیج اصلی تبعیت کرده باشد و محتوای پیج اصلی را بدون ذکر منبع منتشر نکرده باشد .

 7.آمار اینسایت هفتگی و اکسپلوور پیج مناسب باشد

بعد از خرید پیج بیزینسی یا هر پیج دیگری که  با محتوای بیزینسی مربوط به کسب و کار خود تغییر پیدا میکند طبیعتا یک شوک است . تغییر محتوا در هر صورت یک شوک به پیج شماست . با این شوک آمار لایک و ویو پیج ، اکسپلوور  و فالوورهای پیج کم میشود . بنابراین پیجی که لایک و ویو  و…. کمی داشته باشد بعد از تغییر کاربری چیزی برای ارائه نخواهد داشت . این در حالیست که تنها هدف ما از  خرید پیج بیزینسی این است که چند پله جلوتر از پیج صفر باشد . ترفرندهایی وجود دارد که سریعا پیج تغییر کاربری شده را به حالت اول برمیگرداند که در برگه  * چگونه پیج فروشی را تغییر دهیم  * توضیحات کامل خواهیم داد . اما بهر حال اگر پیج را ا آمار  مناسب تحویل بگیرید بمراتب میتوانید یک خرید پیج بیزینسی موفق را تجربه کنید .

بیشترین پیج های بیزینسی آماده کدامند   ؟ 

پیج های بیزینسی با آمار بالا را کمتر کسی حاضر میشود بفروشد . به همین دلیل است که پارس کمره نیز در سال جاری بیشترین پیج های فروشی را با محتوای سرگرمی ارائه کرده است . این روزها نمیتوان از  ادمین یک پیج بیزینسی آماده که ورودی خوبی دارد انتظار داشت پیج خود را با قیمت  مناسب بفروشد .

بهترین پیج های بیزنسی کدامند  ؟

آنلاین شاپ و پیج های آموزشی به نظر ما بهترین پیج هایی هستند که رشد قابل توجهی در اینستاگرام خواهند داشت . به نظر ما در خرید پیج بیزینسی به آمارهای زیر توجه کنید و بدانید اگر همه آمارها مثبت بودند شما با یک پیج آماده   واقعی مواجهید   :

  • اطلاعات آماری بازدید هفتگی یا همان ریچ insight
  • آمار نرخ تعامل یا همان اینگیجمنت engagement
  • در اطلاعات آماری آخرین پست عدد مناسبی از اکسپلوور ثبت شده  باشد . 
  • جذب فالوور پیج نیز مثبت باشد  . 

نکته : در تصویر زیر مهمترین آمار پیج را مشاهده میکنید که شامل ریچ هفتگی ، نرخ تعامل و جذب فالوور میباشد  و همگی منفی هستند . اگر هنگام خرید با آماری شبیه به این مواجه شدید نیاز به مشاوره دارید و ممکن است این خرید پیج بیزینسی مناسب شما نباشد .

خرید پیج بیزینسی

قیمت پیچ بیزینسی چقدر است  ؟

پیج های کاری معمولا توافقی هستند . شما هر قیمتی که بخواهید میتوانید روی پیج فعال خود بگذارید . اما اگر نظر پارس کمره را برای توافق بهتر میخواهید  ، اعتماد ما این است که  به ازای هر کا لایک بیزینسی مبلغ 4 میلیون تومان توافق شود . مثلا اگر پست آخر  بیزینسی شما 5 کا لایک بیزینسی   گرفت مبلغ  20  میلیون تومان توافق شود (توجه کنید که منظور از لایک بیزینسی لایک های تبادل و ازین قبلی ورودهای نیست . )

خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *