اینستاگرام

علت اکشن بلاک و رفع آن در اینستاگرام

رفع اکشن بلاک
رفع اکشن بلاک

علت اکشن بلاک و رفع آن در اینستاگرام

اکشن بلاک در اینستاگرام به معنای محدود شدن قابلیت ارسال پیام، لایک، کامنت و دیگر فعالیت‌ها در اینستاگرام است. بلاک شدن اکشن در اینستاگرام برای بسیاری از کاربران ممکن است یک تجربه ناخوشایند باشد زیرا باعث محدود شدن فعالیت‌هایشان در اینستاگرام می‌شود. ما چند نوع اکشن بلاک داریم که در ادامه درباره  علت آنها  و رفع اکشن بلاک توضیحات کاملی خواهیم داد.  پارس کمره مرجع خرید و فروش پیج اینستاگرام تجربیات خود را در این زمینه در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت . همراه ما باشید با  8 روش رفع بلاک اکشن اینستاگرام و 6 علت رایج آن

از کجا بفهمیم اکشن بلاک داریم  ؟

زمانی که اکشن بلاک میشوید پیامی شبیه به پیام بالا دریافت میکنید  که خیلی واضع توضیح داده است تعاملی که قصد آن را دارید نمیتواند انجام شود  . گاهای برای اکشن بلاک تاریخی معین میشود و گاهی شبیه به اخطار فوق تنها اکشن بلاک را توضیح میدهد . در هر حالت اگربه محض انجام دادن یکی از کارهای زیر پیامی شبیه به  اخطار بالا دریافت کردید بدانید باید دنبال رفع اکشن بلاک باشید . 

 • لایک پست و استوری
 • درج کامنت
 • ارسال دایرکت
 • تغییر مالکیت ایمیل یا شماره تماس  پیج

خرید و فروش پیج اینستاگرام

علت اکشن بلاک اینستاگرام چیست ؟

اکشن بلاک در اینستاگرام به معنای محدود شدن قابلیت ارسال پیام، لایک، کامنت  ، فالو و آنفالو و ….دیگر فعالیت‌ها در اینستاگرام که مربوط به تعامل با کاربران است میباشد . بلاک شدن اکشن در اینستاگرام برای بسیاری از کاربران ممکن است یک تجربه ناخوشایند باشد زیرا باعث محدود شدن فعالیت‌هایشان  و همچنین تعامل با یکدیگر میشود . برای اینکه بفهمیم چرا با اکشن بلاک روبرو  هستیم ابتدا باید آیتم بلاک شدن اکشن را بررسی کنیم .  بگذارید به زبان ساده مهمترین علت اکشن بلاک اینستاگرام را به شما عزیزان توضیح دهیم و بعد از آن آیتم ها را یک به یک بررسی  کنیم   :

مهمترین دلیل اکشن بلاک اینستاگرام

تکرار کردن یکی از کارهایی چون لایک ، درج کامنت ، ارسال دایرکت و…. مهمترین دلیل اکشن بلاک اینستاگرام میباشد . بیش از 90 درصد کسانی که با اکشن بلاک اینستاگرام روبرو شده اند اذعان دارند که یا بیش از حد آنفالو کرده اند یا لایک یا کامنت و…..   اما  :

چرا پیج اکشن بلاک میشود  ؟ 

این حرکت را اگر از  یک نگاه اجمالی بخواهیم بررسی کنیم  یک  واکنش خیرخواهانه  از سوی اینستاگرام و هدف آن حفظ موقعیت پیج ماست . حتی در برخی حالات پیج برای مدت زمان کوتاهی دیسیبل میشود تا هر ربات  و تعامل اتوماتیکی که روی پیج باشد برداشته شود . اینستاگرام از ما یک فعالیت طبیعی میخواهد . تکرار کردن یک تعامل در اینستاگرام این پیام را میرساند که پیج توسط ربات اداره میشود   .  

  1. آنفالو کردن بیش از حد 

در فروش پیج اینستاگرام یکی از مشکلاتی که گاها خریداران با آن روبرو میشوند اکشن بلاک پیج به دلیل آنفالو کردن فالویینگ ها میباشد . آنفالو کردن   کسانی که دنبال میکنید هیچ مشکلی از نظر  اینستاگرام ندارد اما زمانی که شما این کار را مکرر انجام میدهید اینستاگرام همچنان تصور میکند این کار توسط ربات انجام میشود و اکشن بلاک به سراغ پیج شما خواهد آمد . از طرفی این نوعی بی احترامی به فالوورهای شماست. طبیعتا بیشتر فالووینگ هایی که دارید را به قصد  دنبال کردن پذیرفته اید و طبیعتا آنها نیز در واکنش شما را فالو کرده اند . اما ترک آنها بدون هیچ توضیحی نشان از تعامل یکطرفه دارد و در نتیجه الگوریتم اینستاگرام طوری تنظیم شده است که  در قبال این واکنش اکشن نشان خواهد داد .

برای پیشگیری از اکشن بلاک پیج خود حتما آنفالو کردن دسته جمعی را به چند نوبت 20 تایی تقسیم بندی کنید .

 2. لایک بیش از حد 

یکی از کارهایی که معمولا به محض راه اندازی و یا خرید پیج انجام میدهیم لایک کردن مکرر دیگران برای جلب توجه است . اکشن بلاک به راحتی سراغ لایک ها نمی آید  و در واقع دو سه بار اخطار میدهد تا مراقب حجم لایک خود در یک ساعت مشخص شویم . اما به هر ترتیب اگر قرار باشد بیش از 100 لایک در یک ساعت داشته باشیم فعالیت ما ربات محور و غیر طبیعی به نظر خواهد رسید و بایستی منتظر اکشن بلاک اینستاگرام شویم .

پشتیبانی سایت  با بهترین هزینه

 3. اکشن بلاک به دلیل جذب غیر طبیعی

معمولا در این حالت پیج بیشتر به سمت دیسیبل شدن میرود تا اکشن بلاک اما به هر حال علاوه بر دلایل فنی، بعضی از دلایل روانشناختی می‌تواند نیز برای بلاک شدن اکشن در اینستاگرام مسئله ساز شود. به عنوان مثال، جذب غیر طبیعی  تعداد زیادی  فالوور  و بیش از حد لایک و کامنت گرفتن  ممکن است به دلیل خودکار شناخته شده باعث اکشن بلاک در پیج شود .

4.  ارسال دایرکت بیش از حد

برخی کاربران به این موضوع توجهی ندارند و مدام در مورد کسب و کار خود ارسال پیام از طریق دایرکت را انتخاب میکنند . تکرار کردن ارسال دایرکت  و دریافت ریپورت از طرف کاربران شک اینستاگرام را به سوی فعالیت ربات محور میبرد و مانند موارد بالا برای مدتی اکشن بلاک دیده میشود و نمیتوانید پیامی را ارسال کنید . 

 

 5. درج  مکرر دیدگاه زیر پست  (کامنت)

برخی نرم افزارها وجود دارند که میتوان توسط آنها کامنت فیک ارسال کرد . زمانی که شما مثلا در یک ساعت 100 کامنت درج میکنید طبیعی به نظر نمیرسد . اینستاگرام تصور میکند این تعامل نیز توسط ربات انجام میشد به  همین دلیل زمانی که قصد داریم کامنتی بگذاریم اکشن بلاک اینستاگرام مشاهده میشود .

6. ارسال  محتوای نامناسب 

گاها کاربران محتوای غیر اخلاقی ، سیاسی و….  هر نوع پیام دیگری را که با سلیقه شخصی آنها و یا از نظر جنبه عمومی نامناسب است از سمت پیج شما مشاهده کنند و به اینستاگرام گزارش  محتوای شما را بدهند .  اینستاگرام نیز  با دریافت حجم خاصی از ریپورت ها نسبت به دیسیبل شدن  و یا اکشن بلاک پیج شما اقدام میکند . از طرفی هم ممکن است محتوا در چهارچوب اینستاگرام نباشد و خود اینستاگرام به راحتی تشخیص دهد  و ری اکشن سرور را مشاهده کنید . در صورت تکرار انتشار و یا فوروارد این نوع محتوا ممکن است در مدت زمان کوتاهی پیج شما دیسیبل یا اکشن بلاک شود .

 

رفع مشکل اکشن بلاک اینستاگرام 

شاید قبل از هر چیزی دنبال گزارش دادن  و کمک گرفتن از پشتیبانی  اینستاگرام هستید . اما به نظر ما این کار بیهوده است . بهترین کاری که میتوانید برای رفع مشکل اکشن بلاک اینستاگرام  انجام دهید  کنترل تعامل ها   برای یک زمانبندی مشخص است . همانطور که ذکر شد دو نوع اکشن بلاک بدون تاریخ و همراه با تاریخ رفع داریم . اکثر اکشن بلاک ها را اگر  به موقع متوجه شویم  و قبل از اینکه تاریخی از سوی اینستاگرام روی پیام هشدار  درج شود آن را مدیریت کنیم ،  ظرف دو یا سه روز رفع میشوند . در مجموع  :

 1. فعالیت‌های خود را در اینستاگرام  محدود کنید: اگر به دلیل ارسال پیام‌های نامناسب، لایک و کامنت بیش از حد، فالو و انفالو بیش از حد و سایر فعالیت‌های مشکوک بلاک شده‌اید، باید این فعالیت‌ها را محدود کرده و به حداقل برسانید.

 2. از ارسال پیام‌های نامناسب و یا محتوای نامناسب در قالب پست  ، استوری و یا دایرکت  خودداری کنید: پست‌هایی که محتوای نامناسب دارند و یا با قوانین و مقررات اینستاگرام در تضاد هستند، ممکن است باعث بلاک شدن اکشن شود. بنابراین باید محتوای پست‌ها و پیام‌های خود را بررسی کرده و از ارسال پیام‌های نامناسب خودداری کنید.

 3. با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید: اگر فکر می‌کنید دلیل بلاک شدن اکشن شما نامناسب بوده است و یا در صورتی که مطمئن هستید که فعالیت‌های خود با قوانین اینستاگرام مطابقت دارد، می‌توانید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید و درخواست رفع بلاک را ارسال کنید. ( این کار زیاد جوابگو نیست )

 4. صبور باشید: برای رفع بلاک اکشن در اینستاگرام باید صبور باشید و در انتظار رفع بلاک شدن باشید. (مهمترین  حرکت از سوی شما که کاملا جوابگوست )

 5. تا زمانی که اکشن بلاک کامل رفع نشده است تنها پست و استوری منتشر کنید و دیگر هیچ تعاملی صورت نگیرد
 6.  از پیج لاگ اوت نشوید 
 7. مالکیت شماره تلفن یا ایمیل تغییر نکند   .
 8. بعد از رفع اکشن بلاک نیز حد اقل تعامل دنبال شود . 
خرید پیج فیک با ریزش کم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *