اینستاگرام

اهمیت ایمیل اصلی پیج

اهمیت ایمیل اصلی پیج
اهمیت ایمیل اصلی پیج

اهمیت ایمیل اصلی پیج چیست  ؟

با فیلترینگ اینستاگرام اهمیت ایمیل اصلی پیج  بیشتر از گذشته است . به همین جهت ما مقاله ای مجزا برای بالا بردن عزیزانی که قصد خرید پیج ، راه اندازی پیج یا قصد جابجایی پیج از دستگاهی به دستگاه دیگر را دارند منتشر میکنیم تا بلکه کمکی به ادمین های گرامی باشد . مالکیت پیج اینستاگرام یا میتواند روی ایمیل شما باشد یا شماره تلفن  . اما ما معتقدیم که ایمیل اهمیت بیشتری دارد . برای اثبات این موضوع به ادامه مطلب میپردازیم تا برخی سوالات شما عزیزان را نیز پاسخ داده باشیم . همراه پارس کمره باشید با اهمیت ایمیل اصلی پیج

اطلاعات کامل برای خرید پیج اینستاگرام

 

ایمیل یا شماره تلفن ؟

همانطور که اشاره شد ما دو آیتم برای به ثبت رساندن مالکیت پیج داریم . ایمیل و شماره تلفن . تا زمانی که فعالیت عادی برقرار است هیچ مشکلی پیش نمی آید اما زمانی که اکشن های اینستاگرام یا ورود افراد و ربات ها به پیج شما موجب بسته شدن پیج میشود شما باید گزینه ای برای بازگردانی پیج خود داشته باشید . در حقیقت اینستاگرام از شما میخواهد یکی از گزینه های مالکیتی پیج را مطرح کنید تا مالکیت شما بر پیج به اثبات برسد . تفاوت چندانی ندارد که شما با شماره تلفن اقدام کنید یا ایمیل اما داشتن ایمیل را به شما پیشنهاد میکنیم چرا که اگر اهمیت ایمیل اصلی پیج  را بدانید مدیریت بهتری روی پیج خواهید داشت  :

  • امکان دارد شما با شماره تلفن بیش از یک پیج راه اندازی کرده باشید . ازین جهت قادر نخواهید بود پیج را بازگردانی کنید
  • از دیگر اهمیت ایمیل اصلی پیج این است که با هر اتفاقی اینستاگرام به شما  از طریق ایمیل هشدار خواهد داد (ورود هکرها و افراد ناشناس ، حذف پست های خارج از چهارچوب قوانین اینستا ، پیشنهادات ویژه اینستاگرام ، تغییر پسورد ، شماره تلفن و ایمیل پیج )

چرا باید ایمیل اصلی پیج را داشته باشیم ؟

برای بازگردانی پیج احتمال دارد اینستاگرام  ایمیل دوم یا ایمیل هایی که بعد از آن ست شده است را در نظر نگیرد و شما را به محیط بازگردانی پیج هدایت نکند  (در این صورت شما به help center راهنمایی میشوید که  یک محیط آموزشی است نه پنجره ای برای بازگردانی ) . ازین جهت حتما ایمیل اصلی را نزد خود نگه دارید . از طرفی ممکن است فروشنده اصلی پیج با ایمیل اصلی نسبت به بازگردانی پیج اقدام نماید .

 

چطور بفهمیم ایمیل اصلی پیج کدام است  ؟

در گذشته در قسمت تنطیمات / امنیت  گزینه ای تحت عنوان شماره تلفن ها و ایمیل ها وجود داشت که تاریخچه همه ایمیل ها و شماره تلفن های پیج در آن درج شده بود اما به دلایلی اینستاگرام این آیتم ها را حذف کرد . پیشنهاد پارس کمره با در نظر گرفتن اهمیت ایمیل اصلی پیج به شما این است که تاریخچه ایمیل های دریافتی را چک کنید و قدیمی ترین ایمیل دریافتی  از همان پیج به 3 ماه گذشته برمیگردد همان ایمیل اصلی پیج است (حتی اگر ایمیل عوض شده باشد دیگر قادر به بازگردانی نخواهد بود )

دنبال واسط خرید و فروش پیج هستی ؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *